Targi TOOLEX 2018

TOOLEX 2018

Za nami kolejna edycja Międzynarodowych Targów  Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX 2018, zatem czas na podsumowania.

TOOLEX to jedne z największych targów obrabiarkowych w Polsce, a co za tym idzie – doskonałe narzędzie biznesowego sukcesu. Udział w targach biorą dziesiątki wystawców, którzy prezentują swoje maszyny i narzędzia oraz zawierają nowe relacje biznesowe. Nie mogło nas zabraknąć na tym wydarzeniu.

TOOLEX 2018

Targi TOOLEX 2018 odbywały się w dniach 2-4 października 2018 r. i zgromadziły imponującą liczbę wystawców oraz marek z 15 krajów. Zakres tematyczny prezentowanych programów i usług był bardzo szeroki. W podsumowaniu zamieszczonym na stronie exposilesia.pl (całość dostępna tutaj) czytamy, że zakres ten obejmował: „obrabiarki, narzędzia, urządzenia technologiczne, narzędzia i przyrządy pomiarowe, niekonwencjonalne metody obróbki, urządzenia do obróbki na gorąco, systemy CAM/CAD oraz oprogramowanie CNC, chłodziwa i środki smarne, wyposażenie i rozwiązania warsztatowe, usługi i wsparcie dla projektów, remonty i modernizacje obrabiarek, a także ogólne usługi obróbcze.”

Występowaliśmy z naszym sztandarowym produktem, oprogramowaniem CAM hyperMILL.

targi TOOLEX 2018

Na naszym stoisku każda zainteresowana osoba mogła przekonać się o jakości oprogramowania CAM hyperMILL, które bezsprzecznie wpływa na jakość pracy obrabiarki, a co za tym idzie czas i koszt procesu produkcyjnego.

TOOLEX 2018 targi

TOOLEX targi

W tym roku nie ograniczaliśmy się do jednego stoiska. Można było nas spotkać także przy maszynach FANUC., przy których prezentowaliśmy możliwości symultanicznej obróbki 5-osiowej z wykorzystaniem innowacyjnych strategii MAXX Machining i narzędzi baryłkowych na maszynie Robodrill.

TOOLEX 2018 targi w naszej firmie

To był nasz kolejny, jakże owocny udział w targach. Zapraszamy już dziś na kolejną edycję, planowaną w dniach 1-3 października 2019 r.

Zobacz również

Obróbka CNC materiałów trudnoskrawalnych – co programista CNC powinien o nich wiedzieć?
kalendarz

Obróbka CNC materiałów trudnoskrawalnych – co programista CNC powinien o nich wiedzieć?

Produkcja elementów z materiałów trudnoskrawalnych wiąże się ze zwiększonym ryzykiem błędów. Jak ich uniknąć? Jakie cechy materiałów powodują najwięcej problemów […]

Jaki jest najlepszy program do elektrodrążarki drutowej?
kalendarz

Jaki jest najlepszy program do elektrodrążarki drutowej?

Obróbka elektroerozyjna ma zastosowanie wszędzie tam, gdzie obróbka skrawaniem okazuje się za mało wydajna. Jakie materiały najczęściej obrabia się tą […]

Największe zalety oprogramowania CAD
kalendarz

Największe zalety oprogramowania CAD

Głównym celem oprogramowania CAD/CAM jest przyśpieszenie projektowania i programowania zaawansowanych elementów części maszyn. Ze względu na postęp technologiczny, który wymusza […]