Tradycja innowacji
Od 25 lat OPEN MIND jest światowym liderem technologicznym i jednym z najbardziej poszukiwanych dostawców rozwiązań do programowania maszyn i wspomagania procesów obróbczych.

Prawdziwy pionier i lider technologii od samego początku

25 lat temu entuzjaści technologii, którzy założyli OPEN MIND, rozpoczęli wielką rewolucję: oprogramowanie do symultanicznej obróbki 5- cio osiowej! OPEN MIND był pierwszym producentem CAM oferującym tę technologię do produkcji narzędzi i form. Dzisiaj innowacyjne metody obróbki hyperMILL® stanowią punkt odniesienia we wszystkich branżach.

Idealne. Precyzyjne. Programowanie. Unikalne funkcje CAM Dzięki hyperMILL® OPEN MIND oferuje klientom z sektorów przemysłowych jedno z najlepszych na świecie rozwiązań CAM / CAD. Unikalne funkcje CAM zapewniają wydajną obróbkę 2.5D, 3D, 5-osiową, HSC, HPC i frezowanie z toczeniem. Nawet złożone zadania 5-osiowe mogą być wdrażane równie łatwo jak operacje 3D. Jednym z najnowszych osiągnięć jest specjalistyczny pakiet hyperMILL® MAXX Machining, który obejmuje trzy innowacyjne moduły: do ​​wiercenia, obróbki zgrubnej i wykańczającej. OPEN MIND odegrał również kluczową rolę w opracowaniu kształtu i zastosowania frezu baryłkowego, który umożliwia wysokowydajne wykończenie. Oszczędność czasu nawet do 90 procent może być teraz osiągnięta dzięki temu zaawansowanemu narzędziu, gdy jest ono połączone z pomysłowymi strategiami obróbki OPEN MIND.

Renomowane firmy z różnych branż na całym świecie polegają na potężnych strategiach hyperMILL®, aby nie tylko pozostać konkurencyjnymi w długim okresie, ale także uzyskać wyraźną przewagę na rynku.
Od momentu powstania OPEN MIND opracowuje najnowocześniejsze technologie CAM, które zapewniają niezrównane bezpieczeństwo i znacznie skracają czas programowania i obróbki – wszystko za jednym celem: perfekcyjne, precyzyjnie wykonane komponenty!

Kształtowanie cyfrowej przyszłości i utrzymanie pozycji lidera
Myśląc z wyprzedzeniem i zawsze będąc o krok przed rywalami – to zawsze było siłą napędową OPEN MIND. Zespół innowacyjny firmy korzysta z szerokiej wiedzy branżowej i pionierskiego ducha, aby opracowywać przyszłościowe technologie nowej generacji.

Aby utrzymać pozycję lidera innowacji w przemyśle, OPEN MIND ściśle współpracuje ze swoimi klientami, aby rozwijać i ulepszać hyperMILL®, wprowadzając nowoczesne cyfrowe procesy i technologie na arenę produkcyjną, która stanowi punkt odniesienia dla przemysłu.
Zgodnie z duchem Industry 4.0, hyperMILL® VIRTUAL Machining to idealne połączenie wirtualnego i rzeczywistego świata. Bliskie połączenie hyperMILL® i nowoczesnej obrabiarki zapewnia kontrolę procesu na poziomie, który nigdy wcześniej nie został osiągnięty. Dwukierunkowa wymiana danych między oprogramowaniem CAM / CAD a sterownikiem maszyny sprawia, że ​​symulator VIRTUAL hyperMILL® wyróżnia się w dziedzinie digitalizacji.

Firmy na całym świecie polegają na rozwiązaniach automatyzacyjnych dostarczanych przez hyperMILL®, aby znacznie ograniczyć ich wysiłki programistyczne. Dzięki interfejsom programistycznym i językom skryptowym hyperMILL® umożliwia kompletne i częściowo zautomatyzowane generowanie programów NC, które można w pełni zintegrować z istniejącymi łańcuchami procesów.

Zobacz również

Obróbka CNC materiałów trudnoskrawalnych – co programista CNC powinien o nich wiedzieć?
kalendarz

Obróbka CNC materiałów trudnoskrawalnych – co programista CNC powinien o nich wiedzieć?

Produkcja elementów z materiałów trudnoskrawalnych wiąże się ze zwiększonym ryzykiem błędów. Jak ich uniknąć? Jakie cechy materiałów powodują najwięcej problemów […]

Jaki jest najlepszy program do elektrodrążarki drutowej?
kalendarz

Jaki jest najlepszy program do elektrodrążarki drutowej?

Obróbka elektroerozyjna ma zastosowanie wszędzie tam, gdzie obróbka skrawaniem okazuje się za mało wydajna. Jakie materiały najczęściej obrabia się tą […]

Największe zalety oprogramowania CAD
kalendarz

Największe zalety oprogramowania CAD

Głównym celem oprogramowania CAD/CAM jest przyśpieszenie projektowania i programowania zaawansowanych elementów części maszyn. Ze względu na postęp technologiczny, który wymusza […]