hyperMILL® 2020.1 zostaje ulepszony wraz ze zwiększeniem użyteczność i wydajność programowania! Sprawdź teraz wydajną obróbkę resztek naroży w obróbce 3D i 5-osiowej. Użytkownicy oprogramowania mogą teraz sami realizować małe zadania automatyzacji w oparciu o rozbudowany moduł Automation Center.

 

Nowe strategie pomiarowe!

Jedna ze strategii umożliwia pomiar szczelin i żeber za pomocą parametrów technologicznych.

Strategia automatycznie określa optymalny punkt pomiarowy.

 

Obróbka Przyrostowa!

ADDITIVE Manyfacturing jest rozwiązaniem idealnym do wytwarzania przyrostowego oraz w pełni pomaga wykorzystać ten nowy

i rozwijający się dział technologii. Pozwala on na elastyczne kontrolowanie procesu przyrostu a na wielu maszynach również kontrola

ubytku materiału. OPEN MIND jest idealnym dostawcą dzięki oprogramowaniu CAD/CAM które optymalizuje proces przetworzenia części drukowanej.

 

 

Zoptymalizowana obróbka zgrubna 3D

Od teraz technologia MAXX Machining jest dostępne również w tej strategi! Oferuje on ulepszone wybieranie obszarów co przekłada się na mniejszą liczę wycofań narzędzia. Obszary w których dochodzi do kolizji zostają wykluczone, czyniąc to kontrola kolizji uwzględnia:

Narzędzie, przedłużki oraz oprawkę

 

 

3D Wykańczająca

Podczas programowania może teraz działać funkcja „automatyczne przedłużenie ściany” która służy do przedłużenia obwodów wybranych powierzchni frezowanych. Dzięki temu eliminujemy potrzebę wcześniejszego modyfikowania powierzchni w systemie CAD. Od teraz można również stosować dowolną geometrię w profilowaniu 3D, co umożliwia przy zachowaniu pełnej kontroli kolizji, użycie dowolnego rodzaj narzędzia np. frezów typu high speed cutting.

 

 

 

5-osiowa obróbka styczna łopatek!

Ta nowa strategia ułatwia górne frezowanie łopat rubin za pomocą frezów baryłkowych, przy zastosowaniu wyższych prędkości posuwu. Korzyści?

  • Zwiększona wydajność
  • Ulepszona powierzchnia

 

 

Strategie szlifowania!

hyperMILL® 2020.1 oferuje teraz łatwe do zaprogramowania strategie CAM do tworzenia bezpiecznych i niezawodnych programów.     hyperMILL® może być stosowany na szlifierkach ale także na hybrydowych maszynach z funkcją szlifowania i z opcją frezowania HSC.

 

 

W celu pobrania najnowszej wersji prosimy kontakt z nami! 

STRONA PRODUCENTA

Zobacz również

Obróbka CNC materiałów trudnoskrawalnych – co programista CNC powinien o nich wiedzieć?
kalendarz

Obróbka CNC materiałów trudnoskrawalnych – co programista CNC powinien o nich wiedzieć?

Produkcja elementów z materiałów trudnoskrawalnych wiąże się ze zwiększonym ryzykiem błędów. Jak ich uniknąć? Jakie cechy materiałów powodują najwięcej problemów […]

Jaki jest najlepszy program do elektrodrążarki drutowej?
kalendarz

Jaki jest najlepszy program do elektrodrążarki drutowej?

Obróbka elektroerozyjna ma zastosowanie wszędzie tam, gdzie obróbka skrawaniem okazuje się za mało wydajna. Jakie materiały najczęściej obrabia się tą […]

Największe zalety oprogramowania CAD
kalendarz

Największe zalety oprogramowania CAD

Głównym celem oprogramowania CAD/CAM jest przyśpieszenie projektowania i programowania zaawansowanych elementów części maszyn. Ze względu na postęp technologiczny, który wymusza […]