Oprogramowanie CAM hyperMILL to rozwiązanie dla tych, którzy oczekują więcej

Oprogramowanie CAM hyperMILL to rozwiązanie dla programistów CNC, którzy szukają profesjonalnego oprogramowania CAM do obróbki w 2D, 3D i w 5-osiach. CAM Technology zawsze oferuje Państwu pełen pakiet wdrożeniowy. Przeprowadzamy audyt i dobieramy optymalne rozwiązanie do Państwa potrzeb.

Technologie produkcji CNC (Computerized Numerical Control), takie jak frezowanie, toczenie i wiercenie, są wykorzystywane do przekształcania modelu cyfrowego w obrabiany element. Oprogramowanie CAM hyperMILL jest dedykowane do obrabiarek CNC, które wytwarzają komponent na podstawie wirtualnego modelu podstawowego.

Intuicyjny interfejs w j. polskim

Możliwość przetestowania oprogramowania przez 3 miesiące

Wieczysta licencja

Roczne wsparcie techniczne

Instalacja i wdrożenie oprogramowania u klienta

Jakie korzyści daje oprogramowanie hyperMILL?

Przyszłościowa inwestycja w hyperMILL  – wszechstronne i elastyczne oprogramowanie CAM

Oprogramowanie hyperMILL to jedno z najbardziej wszechstronnych i elastycznych rozwiązań CAM na Polskim rynku. Umożliwia podejmowanie różnorodnych, intensywnych działań, tym samym zapewniając zoptymalizowaną i ekonomiczną produkcję.

Oprogramowanie CAM hyperMILL to technologia CAM, która pozwala firmom zabezpieczyć i stale poprawiać swoją konkurencyjność

hyperMILL daje pewność, że w przyszłości znacznie elastyczniej tworzyć nowe komponenty dla klientów. Ważnymi celami biznesowymi jest ekonomiczna, dokładna i terminowa produkcja komponentów. Dzisiejsze komponenty projektowe mają coraz większą złożoność i wyrafinowanie, dlatego firmy produkcyjne potrzebują wydajnego systemu CAM, aby móc sprostać tym wymaganiom.

Najlepsza wydajność – oprogramowanie CAM hyperMILL to optymalne rezultaty produkcji

Rozwiązanie hyperMILL stosowane są w wielu gałęziach przemysłu – wszędzie tam, gdzie dąży się do zoptymalizowania procesu produkcji. hyperMILL sprawdza się w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym, branży medycznej czy jubilerskiej, pozwala na tworzenie skomplikowanych form i narzędzi.

Zauważalne skrócenie czasu programowania i obróbki CNC, dzięki efektywnemu wykorzystaniu dostępnych zasobów

hyperMILL to nowy poziom CAM. To prawdziwa rewolucja w programowaniu obróbki. Wdrożenie rozwiązania pozwoli znacząco przyspieszyć produkcję i obniżyć jej koszt. Firmy, korzystające z możliwości, jakie daje hyperMILL, mają szansę pozostawić konkurencję daleko w tyle. Używając oprogramowania CAM, programiści NC mogą skrócić czas produkcji i zmniejszyć koszty związane z użyciem narzędzi obrabiarek CNC.

Łatwość w użyciu oprogramowania CAM hyperMILL i maksymalna swoboda programowania NC

Oprogramowanie CAM hyperMILL, dzięki wysokiemu poziomowi automatyzacji, umożliwia szybkie, niezwykle bezpieczne i wydajne programowanie nie tylko dla 2D, ale również w obróbce 3D i w 5-osiach. Obsługa hyperMILL jest jasna i prosta. Oprogramowanie CAM wykorzystuje inteligentne strategie obróbki CNC, które optymalizują ścieżki narzędzi i redukują czas obróbki elementu. Oprogramowanie CAM hyperMILL pozwoli na przyspieszenie produkcji niezależnie od stopnia jej skomplikowania.

Wszystko można zautomatyzować – programuj proste i złożone komponenty szybko, niezawodnie i bezpiecznie

Używaj hyperMILL do wszystkiego: od przygotowania danych CAD po programowanie i symulację. Dzięki profesjonalnemu oprogramowaniu CAM hyperMILL zmniejszysz zużycie narzędzi, skrócisz czas produkcji, a także wykluczysz błędy już na etapie programowania CNC. 

Oprogramowanie CAM hyperMILL, które sprawdzi sią dla każdej strategii obróbki CNC

CAM hyperMILL umożliwia spełnienie wszystkich potrzeb przy obróbce 2D, 3D i 5-osiowej. Dzięki inteligentnym rozwiązaniom i dodatkowym funkcjom, hyperMILL gwarantuje uzyskanie najwyższej jakości powierzchni produktu. Kontury są dokładne, a proces ich powstawania bezpieczny. Zaawansowane strategie obróbki dla zastosowań 2,5D, 3D, HSC, frezowania i zastosowań 5-osiowych oferują najlepsze rozwiązania dla każdej sytuacji obróbczej.

Zoptymalizowany przepływ pracy zapewnia inteligentny mechanizm, symulacje informacyjne i idealne podejście do sytuacji kolizyjnych, gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa

Użytkownicy hyperMILL mają dostęp do szerokiej gamy strategii obróbki, od strategii 2.5D i 3D oraz rozwiązań HPC, po obróbkę 5-osiową i toczenie z frezowaniem. Specjalne zastosowania wirników i turbin, łopatek turbin, obróbki kanałów, a także form do opon, które w pełni uzupełniają zakres usług świadczonych przez oprogramowanie CAM hyperMILL.

Doskonała jakość oprogramowania CAM dla obrabiarek numerycznych

hyperMILL pozwala na pełne wykorzystanie możliwości maszyn CNC oraz rozmaitych narzędzi kształtnych. 

Pełne wykorzystanie możliwości narzędzi kształtnych w obróbce CNC

Specjalne cykle pozwalają na uwzględnianie i eliminowanie powstałych od dużego „ae” naddatków, co przekłada się na optymalną pracę narzędzia. Narzędzia baryłkowe, dostępne w od 3 do 5 osi, pozwalają na znaczne skrócenie czasu wykańczania powierzchni.

Dowiedz się jak wygląda wdrożenie oprogramowania CAM hyperMILL

Zobacz dostępne rozwiązania

oprogramowanie cam 2d

Pakiet 2 i 2,5D

+ dowiedz się więcej
oprogramowanie CAM do obróbki w 5 osiach

Cykle 5-osiowe

+ dowiedz się więcej
obróbka specjalna cam oprogramowanie

Obróbka specjalna CNC

+ dowiedz się więcej
oprogramowanie CAM do toczenia i frezowania

Toczenie z frezowaniem

+ dowiedz się więcej

Dowiedz się jak wygląda wdrożenie oprogramowania CAM hyperMILL

Najczęściej zadawane pytania

Frezarki 5-osiowe,4-osiowe, 3-osiowe oraz tokarki.

Obróbka zgrubna, wykańczająca, obróbka HSM i HSC, w pełni wykorzystanie narzędzi baryłkowych w obróbkach wykańczających, wiercenie głębokich otworów.

Stal, aluminium, oraz wszelkie rodzaje stopu metalu.

Tak, hyperMILL możemy zastosować do uruchomienia różnych modeli obrabiarek jak i sterowań np. Sinumerik, Fanuc, Heidenhain.

Po wczytaniu oryginalnych plików z innych systemów CAD tj. CATIA V4 and V5, Siemens NX and JT, PTC Creo Parametric, Rhino 3D do hyperCAD-S możemy bez żadnych problemów programować.

Tak - oprogramowania CAM hyperMILL posiada przyjazny interfejs w języku polskim.

Oprogramowanie jest dostępne tylko jako 64-bitowa aplikacja na komputerach z systemem operacyjnym Windows® 10.

Moduły do obróbki : Wirników, Kanałów, form do opon.

Tak – przez okres 3 miesięcy.

Skontaktuj się z nami