Targi TOOLEX 2018

Za nami kolejna edycja Międzynarodowych Targów  Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX 2018, zatem czas na podsumowania.

TOOLEX to jedne z największych targów obrabiarkowych w Polsce, a co za tym idzie – doskonałe narzędzie biznesowego sukcesu. Udział w targach biorą dziesiątki wystawców, którzy prezentują swoje maszyny i narzędzia oraz zawierają nowe relacje biznesowe. Nie mogło nas zabraknąć na tym wydarzeniu.

Targi TOOLEX 2018 odbywały się w dniach 2-4 października 2018 r. i zgromadziły imponującą liczbę wystawców oraz marek z 15 krajów. Zakres tematyczny prezentowanych programów i usług był bardzo szeroki. W podsumowaniu zamieszczonym na stronie exposilesia.pl czytamy, że zakres ten obejmował:

„obrabiarki, narzędzia, urządzenia technologiczne, narzędzia i przyrządy pomiarowe, niekonwencjonalne metody obróbki, urządzenia do obróbki na gorąco, systemy CAM/CAD oraz oprogramowanie CNC, chłodziwa i środki smarne, wyposażenie i rozwiązania warsztatowe, usługi i wsparcie dla projektów, remonty i modernizacje obrabiarek, a także ogólne usługi obróbcze.”

Występowaliśmy z naszym sztandarowym produktem, oprogramowaniem CAM hyperMILL.

Na naszym stoisku każda zainteresowana osoba mogła przekonać się o jakości oprogramowania CAM hyperMILL, które bezsprzecznie wpływa na jakość pracy obrabiarki, a co za tym idzie czas i koszt procesu produkcyjnego.

W tym roku nie ograniczaliśmy się do jednego stoiska. Można było nas spotkać także przy maszynach FANUC., przy których prezentowaliśmy możliwości symultanicznej obróbki 5-osiowej z wykorzystaniem innowacyjnych strategii MAXX Machining i narzędzi baryłkowych na maszynie Robodrill.

To był nasz kolejny, jakże owocny udział w targach. Zapraszamy już dziś na kolejną edycję, planowaną w dniach 1-3 października 2019 r.

Zobacz również

Co nowego w hyperMILL 2024?
kalendarz

Co nowego w hyperMILL 2024?

hyperMILL® łączy teraz CAD i CAM pod jedną nazwą (zamiast hyperCAD®-S), konsolidując w ten sposób „CAD dla CAM” na przyszłość.

Zastosowanie oprogramowania CAD/CAM w tworzeniu materiałów stomatologicznych
kalendarz

Zastosowanie oprogramowania CAD/CAM w tworzeniu materiałów stomatologicznych

Dzięki oprogramowaniu CAD CAM można przede wszystkim przygotować bardzo precyzyjne modele elementów, a następnie przeprowadzać różne analizy i testy

Oprogramowanie CAD CAM od hyperMill – Co wyróżnia nasz produkt na rynku
kalendarz

Oprogramowanie CAD CAM od hyperMill – Co wyróżnia nasz produkt na rynku

Oprogramowanie CAM i CAD hyperMILL to rozwiązanie dla programistów CNC poszukujących profesjonalnego oprogramowania do obróbki 2D, 3D i 5-osiowej.