Tradycja innowacji
Od 25 lat OPEN MIND jest światowym liderem technologicznym i jednym z najbardziej poszukiwanych dostawców rozwiązań do programowania maszyn i wspomagania procesów obróbczych.

Prawdziwy pionier i lider technologii od samego początku

25 lat temu entuzjaści technologii, którzy założyli OPEN MIND, rozpoczęli wielką rewolucję: oprogramowanie do symultanicznej obróbki 5- cio osiowej! OPEN MIND był pierwszym producentem CAM oferującym tę technologię do produkcji narzędzi i form. Dzisiaj innowacyjne metody obróbki hyperMILL® stanowią punkt odniesienia we wszystkich branżach.

Idealne. Precyzyjne. Programowanie. Unikalne funkcje CAM Dzięki hyperMILL® OPEN MIND oferuje klientom z sektorów przemysłowych jedno z najlepszych na świecie rozwiązań CAM/CAD. Unikalne funkcje CAM zapewniają wydajną:

  • obróbkę 2.5D,
  • 3D,
  • 5-osiową,
  • HSC, HPC i frezowanie z toczeniem.

Nawet złożone zadania 5-osiowe mogą być wdrażane równie łatwo jak operacje 3D. Jednym z najnowszych osiągnięć jest specjalistyczny pakiet hyperMILL® MAXX Machining, który obejmuje trzy innowacyjne moduły: do ​​wiercenia, obróbki zgrubnej i wykańczającej. OPEN MIND odegrał również kluczową rolę w opracowaniu kształtu i zastosowania frezu baryłkowego, który umożliwia wysokowydajne wykończenie. Oszczędność czasu nawet do 90 procent może być teraz osiągnięta dzięki temu zaawansowanemu narzędziu, gdy jest ono połączone z pomysłowymi strategiami obróbki OPEN MIND.

Renomowane firmy z różnych branż na całym świecie polegają na potężnych strategiach hyperMILL®, aby nie tylko pozostać konkurencyjnymi w długim okresie, ale także uzyskać wyraźną przewagę na rynku.
Od momentu powstania OPEN MIND opracowuje najnowocześniejsze technologie CAM, które zapewniają niezrównane bezpieczeństwo i znacznie skracają czas programowania i obróbki – wszystko za jednym celem: perfekcyjne, precyzyjnie wykonane komponenty!

Kształtowanie cyfrowej przyszłości i utrzymanie pozycji lidera

Myśląc z wyprzedzeniem i zawsze będąc o krok przed rywalami – to zawsze było siłą napędową OPEN MIND. Zespół innowacyjny firmy korzysta z szerokiej wiedzy branżowej i pionierskiego ducha, aby opracowywać przyszłościowe technologie nowej generacji.

Aby utrzymać pozycję lidera innowacji w przemyśle, OPEN MIND ściśle współpracuje ze swoimi klientami, aby rozwijać i ulepszać hyperMILL®, wprowadzając nowoczesne cyfrowe procesy i technologie na arenę produkcyjną, która stanowi punkt odniesienia dla przemysłu.
Zgodnie z duchem Industry 4.0, hyperMILL® VIRTUAL Machining to idealne połączenie wirtualnego i rzeczywistego świata. Bliskie połączenie hyperMILL® i nowoczesnej obrabiarki zapewnia kontrolę procesu na poziomie, który nigdy wcześniej nie został osiągnięty. Dwukierunkowa wymiana danych między oprogramowaniem CAM/CAD a sterownikiem maszyny sprawia, że ​​symulator VIRTUAL hyperMILL® wyróżnia się w dziedzinie digitalizacji.

Firmy na całym świecie polegają na rozwiązaniach automatyzacyjnych dostarczanych przez hyperMILL®, aby znacznie ograniczyć ich wysiłki programistyczne. Dzięki interfejsom programistycznym i językom skryptowym hyperMILL® umożliwia kompletne i częściowo zautomatyzowane generowanie programów NC, które można w pełni zintegrować z istniejącymi łańcuchami procesów.

Zobacz również

Oprogramowanie CAD CAM od hyperMill – Co wyróżnia nasz produkt na rynku
kalendarz

Oprogramowanie CAD CAM od hyperMill – Co wyróżnia nasz produkt na rynku

Oprogramowanie CAM i CAD hyperMILL to rozwiązanie dla programistów CNC poszukujących profesjonalnego oprogramowania do obróbki 2D, 3D i 5-osiowej.

Czym się kierować wybierając obrabiarkę do obróbki 5 osiowej?
kalendarz

Czym się kierować wybierając obrabiarkę do obróbki 5 osiowej?

Coraz większą rolę w procesach wytwarzania odgrywają urządzenia do obróbki 5-osiowej. Na czym polega obróbka 5-osiowa i czym należy się kierować przy wyborze obrabiarki 5-osiowej?

Kształcenie umiejętności CAD/CAM – dlaczego warto inwestować w kursy?
kalendarz

Kształcenie umiejętności CAD/CAM – dlaczego warto inwestować w kursy?

Na jakie korzyści mogą liczyć właściwie przeszkoleni pracownicy i firmy, które ich zatrudniają? Dowiedz się także, jak wyglądają kursy CAD/CAM organizowane przez naszą firmę CAM Technology!