Tradycja innowacji
Od 25 lat OPEN MIND jest światowym liderem technologicznym i jednym z najbardziej poszukiwanych dostawców rozwiązań do programowania maszyn i wspomagania procesów obróbczych.

Prawdziwy pionier i lider technologii od samego początku

25 lat temu entuzjaści technologii, którzy założyli OPEN MIND, rozpoczęli wielką rewolucję: oprogramowanie do symultanicznej obróbki 5- cio osiowej! OPEN MIND był pierwszym producentem CAM oferującym tę technologię do produkcji narzędzi i form. Dzisiaj innowacyjne metody obróbki hyperMILL® stanowią punkt odniesienia we wszystkich branżach.

Idealne. Precyzyjne. Programowanie. Unikalne funkcje CAM Dzięki hyperMILL® OPEN MIND oferuje klientom z sektorów przemysłowych jedno z najlepszych na świecie rozwiązań CAM/CAD. Unikalne funkcje CAM zapewniają wydajną:

  • obróbkę 2.5D,
  • 3D,
  • 5-osiową,
  • HSC, HPC i frezowanie z toczeniem.

Nawet złożone zadania 5-osiowe mogą być wdrażane równie łatwo jak operacje 3D. Jednym z najnowszych osiągnięć jest specjalistyczny pakiet hyperMILL® MAXX Machining, który obejmuje trzy innowacyjne moduły: do ​​wiercenia, obróbki zgrubnej i wykańczającej. OPEN MIND odegrał również kluczową rolę w opracowaniu kształtu i zastosowania frezu baryłkowego, który umożliwia wysokowydajne wykończenie. Oszczędność czasu nawet do 90 procent może być teraz osiągnięta dzięki temu zaawansowanemu narzędziu, gdy jest ono połączone z pomysłowymi strategiami obróbki OPEN MIND.

Renomowane firmy z różnych branż na całym świecie polegają na potężnych strategiach hyperMILL®, aby nie tylko pozostać konkurencyjnymi w długim okresie, ale także uzyskać wyraźną przewagę na rynku.
Od momentu powstania OPEN MIND opracowuje najnowocześniejsze technologie CAM, które zapewniają niezrównane bezpieczeństwo i znacznie skracają czas programowania i obróbki – wszystko za jednym celem: perfekcyjne, precyzyjnie wykonane komponenty!

Kształtowanie cyfrowej przyszłości i utrzymanie pozycji lidera

Myśląc z wyprzedzeniem i zawsze będąc o krok przed rywalami – to zawsze było siłą napędową OPEN MIND. Zespół innowacyjny firmy korzysta z szerokiej wiedzy branżowej i pionierskiego ducha, aby opracowywać przyszłościowe technologie nowej generacji.

Aby utrzymać pozycję lidera innowacji w przemyśle, OPEN MIND ściśle współpracuje ze swoimi klientami, aby rozwijać i ulepszać hyperMILL®, wprowadzając nowoczesne cyfrowe procesy i technologie na arenę produkcyjną, która stanowi punkt odniesienia dla przemysłu.
Zgodnie z duchem Industry 4.0, hyperMILL® VIRTUAL Machining to idealne połączenie wirtualnego i rzeczywistego świata. Bliskie połączenie hyperMILL® i nowoczesnej obrabiarki zapewnia kontrolę procesu na poziomie, który nigdy wcześniej nie został osiągnięty. Dwukierunkowa wymiana danych między oprogramowaniem CAM/CAD a sterownikiem maszyny sprawia, że ​​symulator VIRTUAL hyperMILL® wyróżnia się w dziedzinie digitalizacji.

Firmy na całym świecie polegają na rozwiązaniach automatyzacyjnych dostarczanych przez hyperMILL®, aby znacznie ograniczyć ich wysiłki programistyczne. Dzięki interfejsom programistycznym i językom skryptowym hyperMILL® umożliwia kompletne i częściowo zautomatyzowane generowanie programów NC, które można w pełni zintegrować z istniejącymi łańcuchami procesów.

Zobacz również

Zastosowanie programów CAD w projektowaniu
kalendarz

Zastosowanie programów CAD w projektowaniu

Oprogramowanie CAD/CAM zapewnia kompleksowe wsparcie procesów dla firm produkcyjnych. To ważny czynnik w konkurencyjnym świecie przemysłu, gdzie innowacje i efektywność odgrywają kluczową rolę dla podmiotów, które chcą sprostać wyzwaniom współczesnego rynku.

Czym jest technologia Digital Twin ?
kalendarz

Czym jest technologia Digital Twin ?

Digital Twin to technologia polegająca na stworzeniu Cyfrowego Bliźniaka, czyli wirtualnego odpowiednika rzeczywistego modelu lub procesu fizycznego realizowanego w czasie […]

System wspomagania procesów konstruowania i wytwarzania
kalendarz

System wspomagania procesów konstruowania i wytwarzania

Systemy CAD/CAM znajdują zastosowanie już nie tylko w samych procesach produkcyjnych. Współczesne urządzenia sterowane numerycznie to już nie tylko frezarki, ale także sterowane numerycznie prasy, różnego typu wycinarki (wodne, laserowe), skanery laserowe, czy drukarki 3D.