Tradycja innowacji
Od 25 lat OPEN MIND jest światowym liderem technologicznym i jednym z najbardziej poszukiwanych dostawców rozwiązań do programowania maszyn i wspomagania procesów obróbczych.

Prawdziwy pionier i lider technologii od samego początku

25 lat temu entuzjaści technologii, którzy założyli OPEN MIND, rozpoczęli wielką rewolucję: oprogramowanie do symultanicznej obróbki 5- cio osiowej! OPEN MIND był pierwszym producentem CAM oferującym tę technologię do produkcji narzędzi i form. Dzisiaj innowacyjne metody obróbki hyperMILL® stanowią punkt odniesienia we wszystkich branżach.

Idealne. Precyzyjne. Programowanie. Unikalne funkcje CAM Dzięki hyperMILL® OPEN MIND oferuje klientom z sektorów przemysłowych jedno z najlepszych na świecie rozwiązań CAM/CAD. Unikalne funkcje CAM zapewniają wydajną:

  • obróbkę 2.5D,
  • 3D,
  • 5-osiową,
  • HSC, HPC i frezowanie z toczeniem.

Nawet złożone zadania 5-osiowe mogą być wdrażane równie łatwo jak operacje 3D. Jednym z najnowszych osiągnięć jest specjalistyczny pakiet hyperMILL® MAXX Machining, który obejmuje trzy innowacyjne moduły: do ​​wiercenia, obróbki zgrubnej i wykańczającej. OPEN MIND odegrał również kluczową rolę w opracowaniu kształtu i zastosowania frezu baryłkowego, który umożliwia wysokowydajne wykończenie. Oszczędność czasu nawet do 90 procent może być teraz osiągnięta dzięki temu zaawansowanemu narzędziu, gdy jest ono połączone z pomysłowymi strategiami obróbki OPEN MIND.

Renomowane firmy z różnych branż na całym świecie polegają na potężnych strategiach hyperMILL®, aby nie tylko pozostać konkurencyjnymi w długim okresie, ale także uzyskać wyraźną przewagę na rynku.
Od momentu powstania OPEN MIND opracowuje najnowocześniejsze technologie CAM, które zapewniają niezrównane bezpieczeństwo i znacznie skracają czas programowania i obróbki – wszystko za jednym celem: perfekcyjne, precyzyjnie wykonane komponenty!

Kształtowanie cyfrowej przyszłości i utrzymanie pozycji lidera

Myśląc z wyprzedzeniem i zawsze będąc o krok przed rywalami – to zawsze było siłą napędową OPEN MIND. Zespół innowacyjny firmy korzysta z szerokiej wiedzy branżowej i pionierskiego ducha, aby opracowywać przyszłościowe technologie nowej generacji.

Aby utrzymać pozycję lidera innowacji w przemyśle, OPEN MIND ściśle współpracuje ze swoimi klientami, aby rozwijać i ulepszać hyperMILL®, wprowadzając nowoczesne cyfrowe procesy i technologie na arenę produkcyjną, która stanowi punkt odniesienia dla przemysłu.
Zgodnie z duchem Industry 4.0, hyperMILL® VIRTUAL Machining to idealne połączenie wirtualnego i rzeczywistego świata. Bliskie połączenie hyperMILL® i nowoczesnej obrabiarki zapewnia kontrolę procesu na poziomie, który nigdy wcześniej nie został osiągnięty. Dwukierunkowa wymiana danych między oprogramowaniem CAM/CAD a sterownikiem maszyny sprawia, że ​​symulator VIRTUAL hyperMILL® wyróżnia się w dziedzinie digitalizacji.

Firmy na całym świecie polegają na rozwiązaniach automatyzacyjnych dostarczanych przez hyperMILL®, aby znacznie ograniczyć ich wysiłki programistyczne. Dzięki interfejsom programistycznym i językom skryptowym hyperMILL® umożliwia kompletne i częściowo zautomatyzowane generowanie programów NC, które można w pełni zintegrować z istniejącymi łańcuchami procesów.

Zobacz również

Modelowanie układów montażowych za pomocą systemów CAD
kalendarz

Modelowanie układów montażowych za pomocą systemów CAD

Gwałtowny rozwój technik komputerowych ma wpływ na wiele dziedzin gospodarki, jednak najistotniejszą rolę odgrywa w procesach produkcyjnych i technologicznych, w tym na branżę inżynierską.

Wykorzystanie technologii CNC z wsparciem oprogramowania CAM CAD do produkcji drewnianych elementów konstrukcyjnych
kalendarz

Wykorzystanie technologii CNC z wsparciem oprogramowania CAM CAD do produkcji drewnianych elementów konstrukcyjnych

Pogoń za konkurencją i konieczność szybkiego zaspokajania potrzeb rynku oraz optymalizacja kosztów wytwarzania wymuszają nowoczesne podejście do produkcji w każdej firmie.

Co nowego w hyperMILL 2024?
kalendarz

Co nowego w hyperMILL 2024?

hyperMILL® łączy teraz CAD i CAM pod jedną nazwą (zamiast hyperCAD®-S), konsolidując w ten sposób „CAD dla CAM” na przyszłość.