Najnowszy hyperMILL® 2019.2 jest już z nami!

2019.04.25

Najnowszy hyperMILL® 2019.2 jest już z nami!

Więcej rozwiązań, więcej efektów – ciąg dalszy!

OPEN MIND każdego roku opracowuje dwa wydania hyperMILL® , aby jak najszybciej wprowadzić do oprogramowania najnowsze rozwiązania w tworzeniu narzędzi oraz form. hyperMILL® 2019.2 oferuje szereg nowych funkcji i ulepszeń dla obróbki 3D, 5-osiowej, frezowania, toczenia, a także technologii makro.
Należą do nich nowo zintegrowane opcje: „Surface Precision Mode” oraz „Smooth Overlap” do wykańczania 3D, które umożliwiają tworzenie bardzo gładkich powierzchni.

Toczenie zostało dodane jako nowa funkcja obróbki w pakiecie hyperMILL® MAXX Machining. Zapewnia to użytkownikom strategie toczenia do obróbki HPC w połączeniu z innowacyjnymi strategiami frezowania. „High Performance Turning” zapewnia znaczną oszczędność czasu i umożliwia obróbkę zgrubną, jednocześnie zmniejszając zużycie i poddanie naprężeniu zarówno narzędzi skrawających, jak i obrabiarek. W najnowszej wersji, doskonała technologia kieszonkowa jest już zawarta w pakiecie obróbkowym hyperMILL® MAXX. Ta technologia idealnie pasuje do kieszeni w obszarze, który ma być obrabiany i optymalizuje ścieżki narzędzia do frezowania z wysokim posuwem.

Jedno z nowych rozwiązań w najświeższej odsłonie hyperMILL® 2019.2:

Zaimplementowano dwa rozszerzenia do generowania elektrod:

• Oprócz automatycznego wyboru użytkownik może teraz ręcznie wybierać półfabrykat przy wytwarzaniu elektrod.
• Dodano dwa nowe domyślne kolory dla brył oraz dolnej powierzchni redukcyjnej w celu poprawy automatyzacji programowania NC.

Wszystkie informacje na temat wprowadzonych zmian w najświeższej edycji hyperMILL® 2019.2 można znaleźć poniżej:

Pobierz ulotkę

W celu pobrania najnowszej wersji prosimy kontakt z nami! 

Zadzwoń
338221067