Więcej rozwiązań, więcej efektów – ciąg dalszy!

OPEN MIND każdego roku opracowuje dwa wydania hyperMILL® , aby jak najszybciej wprowadzić do oprogramowania najnowsze rozwiązania w tworzeniu narzędzi oraz form. hyperMILL® 2019.2 oferuje szereg nowych funkcji i ulepszeń dla:

  • obróbki 3D,
  • 5-osiowej,
  • frezowania,
  • toczenia,
  • a także technologii makro.

Należą do nich nowo zintegrowane opcje: „Surface Precision Mode” oraz „Smooth Overlap” do wykańczania 3D, które umożliwiają tworzenie bardzo gładkich powierzchni.

Toczenie zostało dodane jako nowa funkcja obróbki w pakiecie hyperMILL® MAXX Machining. Zapewnia to użytkownikom strategie toczenia do obróbki HPC w połączeniu z innowacyjnymi strategiami frezowania. „High Performance Turning” zapewnia znaczną oszczędność czasu i umożliwia obróbkę zgrubną, jednocześnie zmniejszając zużycie i poddanie naprężeniu zarówno narzędzi skrawających, jak i obrabiarek. W najnowszej wersji, doskonała technologia kieszonkowa jest już zawarta w pakiecie obróbkowym hyperMILL® MAXX. Ta technologia idealnie pasuje do kieszeni w obszarze, który ma być obrabiany i optymalizuje ścieżki narzędzia do frezowania z wysokim posuwem.

Jedno z nowych rozwiązań w najświeższej odsłonie hyperMILL® 2019.2

Zaimplementowano dwa rozszerzenia do generowania elektrod:

• Oprócz automatycznego wyboru użytkownik może teraz ręcznie wybierać półfabrykat przy wytwarzaniu elektrod.
• Dodano dwa nowe domyślne kolory dla brył oraz dolnej powierzchni redukcyjnej w celu poprawy automatyzacji programowania NC.

W celu pobrania najnowszej wersji prosimy kontakt z nami! 

Zobacz również

Zastosowanie programów CAD w projektowaniu
kalendarz

Zastosowanie programów CAD w projektowaniu

Oprogramowanie CAD/CAM zapewnia kompleksowe wsparcie procesów dla firm produkcyjnych. To ważny czynnik w konkurencyjnym świecie przemysłu, gdzie innowacje i efektywność odgrywają kluczową rolę dla podmiotów, które chcą sprostać wyzwaniom współczesnego rynku.

Czym jest technologia Digital Twin ?
kalendarz

Czym jest technologia Digital Twin ?

Digital Twin to technologia polegająca na stworzeniu Cyfrowego Bliźniaka, czyli wirtualnego odpowiednika rzeczywistego modelu lub procesu fizycznego realizowanego w czasie […]

System wspomagania procesów konstruowania i wytwarzania
kalendarz

System wspomagania procesów konstruowania i wytwarzania

Systemy CAD/CAM znajdują zastosowanie już nie tylko w samych procesach produkcyjnych. Współczesne urządzenia sterowane numerycznie to już nie tylko frezarki, ale także sterowane numerycznie prasy, różnego typu wycinarki (wodne, laserowe), skanery laserowe, czy drukarki 3D.