Więcej rozwiązań, więcej efektów – ciąg dalszy!

OPEN MIND każdego roku opracowuje dwa wydania hyperMILL® , aby jak najszybciej wprowadzić do oprogramowania najnowsze rozwiązania w tworzeniu narzędzi oraz form. hyperMILL® 2019.2 oferuje szereg nowych funkcji i ulepszeń dla:

  • obróbki 3D,
  • 5-osiowej,
  • frezowania,
  • toczenia,
  • a także technologii makro.

Należą do nich nowo zintegrowane opcje: „Surface Precision Mode” oraz „Smooth Overlap” do wykańczania 3D, które umożliwiają tworzenie bardzo gładkich powierzchni.

Toczenie zostało dodane jako nowa funkcja obróbki w pakiecie hyperMILL® MAXX Machining. Zapewnia to użytkownikom strategie toczenia do obróbki HPC w połączeniu z innowacyjnymi strategiami frezowania. „High Performance Turning” zapewnia znaczną oszczędność czasu i umożliwia obróbkę zgrubną, jednocześnie zmniejszając zużycie i poddanie naprężeniu zarówno narzędzi skrawających, jak i obrabiarek. W najnowszej wersji, doskonała technologia kieszonkowa jest już zawarta w pakiecie obróbkowym hyperMILL® MAXX. Ta technologia idealnie pasuje do kieszeni w obszarze, który ma być obrabiany i optymalizuje ścieżki narzędzia do frezowania z wysokim posuwem.

Jedno z nowych rozwiązań w najświeższej odsłonie hyperMILL® 2019.2

Zaimplementowano dwa rozszerzenia do generowania elektrod:

• Oprócz automatycznego wyboru użytkownik może teraz ręcznie wybierać półfabrykat przy wytwarzaniu elektrod.
• Dodano dwa nowe domyślne kolory dla brył oraz dolnej powierzchni redukcyjnej w celu poprawy automatyzacji programowania NC.

W celu pobrania najnowszej wersji prosimy kontakt z nami! 

Zobacz również

Oprogramowanie CAD CAM od hyperMill – Co wyróżnia nasz produkt na rynku
kalendarz

Oprogramowanie CAD CAM od hyperMill – Co wyróżnia nasz produkt na rynku

Oprogramowanie CAM i CAD hyperMILL to rozwiązanie dla programistów CNC poszukujących profesjonalnego oprogramowania do obróbki 2D, 3D i 5-osiowej.

Czym się kierować wybierając obrabiarkę do obróbki 5 osiowej?
kalendarz

Czym się kierować wybierając obrabiarkę do obróbki 5 osiowej?

Coraz większą rolę w procesach wytwarzania odgrywają urządzenia do obróbki 5-osiowej. Na czym polega obróbka 5-osiowa i czym należy się kierować przy wyborze obrabiarki 5-osiowej?

Kształcenie umiejętności CAD/CAM – dlaczego warto inwestować w kursy?
kalendarz

Kształcenie umiejętności CAD/CAM – dlaczego warto inwestować w kursy?

Na jakie korzyści mogą liczyć właściwie przeszkoleni pracownicy i firmy, które ich zatrudniają? Dowiedz się także, jak wyglądają kursy CAD/CAM organizowane przez naszą firmę CAM Technology!