hyperMILL® 2020.1 zostaje ulepszony wraz ze zwiększeniem użyteczność i wydajność programowania! Sprawdź teraz wydajną obróbkę resztek naroży w obróbce 3D i 5-osiowej. Użytkownicy oprogramowania mogą teraz sami realizować małe zadania automatyzacji w oparciu o rozbudowany moduł Automation Center.

Nowe strategie pomiarowe!

Jedna ze strategii umożliwia pomiar szczelin i żeber za pomocą parametrów technologicznych. Strategia automatycznie określa optymalny punkt pomiarowy.

Obróbka Przyrostowa!

ADDITIVE Manyfacturing jest rozwiązaniem idealnym do wytwarzania przyrostowego oraz w pełni pomaga wykorzystać ten nowy i rozwijający się dział technologii. Pozwala on na elastyczne kontrolowanie procesu przyrostu a na wielu maszynach również kontrola ubytku materiału. OPEN MIND jest idealnym dostawcą dzięki oprogramowaniu CAD/CAM które optymalizuje proces przetworzenia części drukowanej.

Zoptymalizowana obróbka zgrubna 3D

Od teraz technologia MAXX Machining jest dostępne również w tej strategii! Oferuje on ulepszone wybieranie obszarów co przekłada się na mniejszą liczę wycofań narzędzia. Obszary w których dochodzi do kolizji zostają wykluczone, czyniąc to kontrola kolizji uwzględnia: Narzędzie, przedłużki oraz oprawkę

3D Wykańczająca

Podczas programowania może teraz działać funkcja „automatyczne przedłużenie ściany” która służy do przedłużenia obwodów wybranych powierzchni frezowanych. Dzięki temu eliminujemy potrzebę wcześniejszego modyfikowania powierzchni w systemie CAD. Od teraz można również stosować dowolną geometrię w profilowaniu 3D, co umożliwia przy zachowaniu pełnej kontroli kolizji, użycie dowolnego rodzaj narzędzia np. frezów typu high speed cutting.

5-osiowa obróbka styczna łopatek!

Ta nowa strategia ułatwia górne frezowanie łopat rubin za pomocą frezów baryłkowych, przy zastosowaniu wyższych prędkości posuwu. Korzyści?

  • Zwiększona wydajność
  • Ulepszona powierzchnia

Strategie szlifowania!

hyperMILL® 2020.1 oferuje teraz łatwe do zaprogramowania strategie CAM do tworzenia bezpiecznych i niezawodnych programów. hyperMILL® może być stosowany na szlifierkach ale także na hybrydowych maszynach z funkcją szlifowania i z opcją frezowania HSC.

W celu pobrania najnowszej wersji prosimy kontakt z nami! 

Zobacz również

Wykorzystanie technologii CNC z wsparciem oprogramowania CAM CAD do produkcji drewnianych elementów konstrukcyjnych
kalendarz

Wykorzystanie technologii CNC z wsparciem oprogramowania CAM CAD do produkcji drewnianych elementów konstrukcyjnych

Pogoń za konkurencją i konieczność szybkiego zaspokajania potrzeb rynku oraz optymalizacja kosztów wytwarzania wymuszają nowoczesne podejście do produkcji w każdej firmie.

Co nowego w hyperMILL 2024?
kalendarz

Co nowego w hyperMILL 2024?

hyperMILL® łączy teraz CAD i CAM pod jedną nazwą (zamiast hyperCAD®-S), konsolidując w ten sposób „CAD dla CAM” na przyszłość.

Zastosowanie oprogramowania CAD/CAM w tworzeniu materiałów stomatologicznych
kalendarz

Zastosowanie oprogramowania CAD/CAM w tworzeniu materiałów stomatologicznych

Dzięki oprogramowaniu CAD CAM można przede wszystkim przygotować bardzo precyzyjne modele elementów, a następnie przeprowadzać różne analizy i testy