Co nowego? 

Nowy hyperMILL 2020.2 oferuje wiele nowych funkcji, które uproszczą i przyśpieszą twoje codzienne zadania. Włączenie hyperCAD-S Parametric pozwala nam teraz również modelować bryły parametrycznie!

Modelowanie parametryczne teraz w hyperCAD®-S

Teraz użytkownik może zamodelować bryłę bezpośrednio, jak również w oparciu o historię modelowania i parametryzację. hyperCAD-S jest bardzo elastycznym rozwiązaniem ponieważ pozwala na stosowanie obu metod jednocześnie. Na przykład możemy zaprojektować płytę montażową parametrycznie, a także umieścić statyczny model imadła w tym samym zbiorze danych.


Podejście i wyjazd ręczny!

Aktualnie istnieje możliwość indywidualnego podejścia i wyjścia narzędzia za pomocą wyciągniętych krzywych. Pozwala to użytkownikowi do większego kontrolowania właściwości modelu oraz bardziej efektywnego kierowania procesem obróbki. Należy pamiętać że wszystkie ruchy są sprawdzone pod względem kolizyjności.


3-osiowe płynne toczenie

Dostępne są nowe typy płytek do obróbki zgrubnej jak i wykańczającej w płynnej obróbce 3 osiowej. Płytki T  jak i W są teraz obsługiwane podobnie jak płytki okrągłe i wieloostrzowe.


Szybkie drukowanie pliku! 

Dzięki tej funkcji możesz zapisać swój widok modelu jako rysunki 2D i konturów dla dalszych etapów procesów bezpośrednio w pliku HMC.  Teraz można szybko i łatwo utworzyć wymagany widok wydruku, skonfigurować skalowanie, widok czy ustalenie krawędzi według potrzeb.


hyperMILL AUTOMATION Center Advanced

Jest podstawą w dalszej automatyzacji która pozwala na standaryzację i automatyzację złożonych procesów w programie hyperCAD-S oraz hyperMILL.  Poza automatyzacją standardowych cech geometrycznych pozwala on na zdefiniowanie i znormalizowanie skomplikowanych procesów. Dzięki naszemu rozwiązaniu automatyzacji, prawie wszystkie funkcje z hyperMILL jak również CAD z hyperCAD-S są dostępne w cel zautomatyzowania procesów produkcyjnych.


Zoptymalizowana obróbka zgrubna 3D

Strategia pozwala teraz na sortowanie sekwencji według kieszeni lub płaszczyzny. Ulepszona została obróbka otwartych kieszeni, w zależności od średnicy narzędzia pozwala do obróbki kieszeni z jednym nacięciem, bez konieczności dodatkowych zagłębień. W przypadku kieszeni adaptacyjnej system sprawdza czy dane narzędzie jest zdolne do zanurzania, tworząc w ten sposób największą możliwą kieszeń adaptacyjną jaką można wykonać w zaznaczonym obszarze który ma być obrobiony.


W celu pobrania najnowszej wersji prosimy kontakt z nami! 

Zobacz również

System wspomagania procesów konstruowania i wytwarzania
kalendarz

System wspomagania procesów konstruowania i wytwarzania

Systemy CAD/CAM znajdują zastosowanie już nie tylko w samych procesach produkcyjnych. Współczesne urządzenia sterowane numerycznie to już nie tylko frezarki, ale także sterowane numerycznie prasy, różnego typu wycinarki (wodne, laserowe), skanery laserowe, czy drukarki 3D.

Systemy CAD/CAM w projektowaniu pracy systemów technicznych
kalendarz

Systemy CAD/CAM w projektowaniu pracy systemów technicznych

Programy CAD/CAM odgrywają kluczową rolę w projektowaniu pracy systemów technicznych. Oprogramowanie tego typu zapewnia inżynierom i projektantom nieocenione wsparcie w […]

Narzędzia wspomagające proces przygotowania produkcji maszyn rolniczych
kalendarz

Narzędzia wspomagające proces przygotowania produkcji maszyn rolniczych

Współczesny rynek produkcji wymusza wykorzystanie nowoczesnych narzędzi wspomagania procesów projektowania, modelowania i przygotowania produkcji. Wynika to z potrzeby optymalizacji czasu i kosztów wytwarzania na każdym etapie procesu produkcyjnego, począwszy od zlecenia zamówienia, aż po jego realizację.