Co nowego? 

Nowy hyperMILL 2020.2 oferuje wiele nowych funkcji, które uproszczą i przyśpieszą twoje codzienne zadania. Włączenie hyperCAD-S Parametric pozwala nam teraz również modelować bryły parametrycznie!

Modelowanie parametryczne teraz w hyperCAD®-S

Teraz użytkownik może zamodelować bryłę bezpośrednio, jak również w oparciu o historię modelowania i parametryzację. hyperCAD-S jest bardzo elastycznym rozwiązaniem ponieważ pozwala na stosowanie obu metod jednocześnie. Na przykład możemy zaprojektować płytę montażową parametrycznie, a także umieścić statyczny model imadła w tym samym zbiorze danych.


Podejście i wyjazd ręczny!

Aktualnie istnieje możliwość indywidualnego podejścia i wyjścia narzędzia za pomocą wyciągniętych krzywych. Pozwala to użytkownikowi do większego kontrolowania właściwości modelu oraz bardziej efektywnego kierowania procesem obróbki. Należy pamiętać że wszystkie ruchy są sprawdzone pod względem kolizyjności.


3-osiowe płynne toczenie

Dostępne są nowe typy płytek do obróbki zgrubnej jak i wykańczającej w płynnej obróbce 3 osiowej. Płytki T  jak i W są teraz obsługiwane podobnie jak płytki okrągłe i wieloostrzowe.


Szybkie drukowanie pliku! 

Dzięki tej funkcji możesz zapisać swój widok modelu jako rysunki 2D i konturów dla dalszych etapów procesów bezpośrednio w pliku HMC.  Teraz można szybko i łatwo utworzyć wymagany widok wydruku, skonfigurować skalowanie, widok czy ustalenie krawędzi według potrzeb.


hyperMILL AUTOMATION Center Advanced

Jest podstawą w dalszej automatyzacji która pozwala na standaryzację i automatyzację złożonych procesów w programie hyperCAD-S oraz hyperMILL.  Poza automatyzacją standardowych cech geometrycznych pozwala on na zdefiniowanie i znormalizowanie skomplikowanych procesów. Dzięki naszemu rozwiązaniu automatyzacji, prawie wszystkie funkcje z hyperMILL jak również CAD z hyperCAD-S są dostępne w cel zautomatyzowania procesów produkcyjnych.


Zoptymalizowana obróbka zgrubna 3D

Strategia pozwala teraz na sortowanie sekwencji według kieszeni lub płaszczyzny. Ulepszona została obróbka otwartych kieszeni, w zależności od średnicy narzędzia pozwala do obróbki kieszeni z jednym nacięciem, bez konieczności dodatkowych zagłębień. W przypadku kieszeni adaptacyjnej system sprawdza czy dane narzędzie jest zdolne do zanurzania, tworząc w ten sposób największą możliwą kieszeń adaptacyjną jaką można wykonać w zaznaczonym obszarze który ma być obrobiony.


W celu pobrania najnowszej wersji prosimy kontakt z nami! 

Zobacz również

Optymalizowanie procesu produkcji – Na co zwrócić uwagę?
kalendarz

Optymalizowanie procesu produkcji – Na co zwrócić uwagę?

W dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się rynku, firmy produkcyjne coraz częściej stawiają na optymalizację procesów produkcyjnych, aby zwiększyć swoją konkurencyjność, redukować koszty i skrócić czas realizacji zamówień.

Kluczowe funkcje, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze systemu CAD/CAM
kalendarz

Kluczowe funkcje, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze systemu CAD/CAM

Systemy CAD i CAM są obecne na rynku od wielu lat, lecz mimo to ich rola i znaczenie ciągle rosną. […]

Postprocesor – niezbędny łącznik pomiędzy systemem CAM a obrabiarką NC
kalendarz

Postprocesor – niezbędny łącznik pomiędzy systemem CAM a obrabiarką NC

Programy CAM umożliwiają przygotowanie obróbki CNC stworzonych za pomocą oprogramowania CAD modeli 2D/3D produktów. W oparciu o właściwości geometryczne modelu […]