Co nowego?
Nowy hyperMILL 2020.2 oferuje wiele nowych funkcji, które uproszczą i przyśpieszą twoje codzienne zadania. Włączenie hyperCAD-S Parametric pozwala nam teraz również modelować bryły parametrycznie!
Modelowanie parametryczne teraz w hyperCAD®-S
Teraz użytkownik może zamodelować bryłę bezpośrednio, jak również w oparciu o historię modelowania i parametryzację. hyperCAD-S jest bardzo elastycznym rozwiązaniem ponieważ pozwala na stosowanie obu metod jednocześnie. Na przykład możemy zaprojektować płytę montażową parametrycznie, a także umieścić statyczny model imadła w tym samym zbiorze danych.
Podejście i wyjazd ręczny!
Aktualnie istnieje możliwość indywidualnego podejścia i wyjścia narzędzia za pomocą wyciągniętych krzywych. Pozwala to użytkownikowi do większego kontrolowania właściwości modelu oraz bardziej efektywnego kierowania procesem obróbki. Należy pamiętać że wszystkie ruchy są sprawdzone pod względem kolizyjności.
3-osiowe płynne toczenie
Dostępne są nowe typy płytek do obróbki zgrubnej jak i wykańczającej w płynnej obróbce 3 osiowej. Płytki T jak i W są teraz obsługiwane podobnie jak płytki okrągłe i wieloostrzowe.
Szybkie drukowanie pliku!
Dzięki tej funkcji możesz zapisać swój widok modelu jako rysunki 2D i konturów dla dalszych etapów procesów bezpośrednio w pliku HMC. Teraz można szybko i łatwo utworzyć wymagany widok wydruku, skonfigurować skalowanie, widok czy ustalenie krawędzi według potrzeb.
hyperMILL AUTOMATION Center Advanced
Jest podstawą w dalszej automatyzacji która pozwala na standaryzację i automatyzację złożonych procesów w programie hyperCAD-S oraz hyperMILL. Poza automatyzacją standardowych cech geometrycznych pozwala on na zdefiniowanie i znormalizowanie skomplikowanych procesów. Dzięki naszemu rozwiązaniu automatyzacji, prawie wszystkie funkcje z hyperMILL jak również CAD z hyperCAD-S są dostępne w cel zautomatyzowania procesów produkcyjnych.
Zoptymalizowana obróbka zgrubna 3D
Strategia pozwala teraz na sortowanie sekwencji według kieszeni lub płaszczyzny. Ulepszona została obróbka otwartych kieszeni, w zależności od średnicy narzędzia pozwala do obróbki kieszeni z jednym nacięciem, bez konieczności dodatkowych zagłębień. W przypadku kieszeni adaptacyjnej system sprawdza czy dane narzędzie jest zdolne do zanurzania, tworząc w ten sposób największą możliwą kieszeń adaptacyjną jaką można wykonać w zaznaczonym obszarze który ma być obrobiony.
W celu pobrania najnowszej wersji prosimy kontakt z nami!
Zobacz również


System wspomagania procesów konstruowania i wytwarzania
Systemy CAD/CAM znajdują zastosowanie już nie tylko w samych procesach produkcyjnych. Współczesne urządzenia sterowane numerycznie to już nie tylko frezarki, ale także sterowane numerycznie prasy, różnego typu wycinarki (wodne, laserowe), skanery laserowe, czy drukarki 3D.


Narzędzia wspomagające proces przygotowania produkcji maszyn rolniczych
Współczesny rynek produkcji wymusza wykorzystanie nowoczesnych narzędzi wspomagania procesów projektowania, modelowania i przygotowania produkcji. Wynika to z potrzeby optymalizacji czasu i kosztów wytwarzania na każdym etapie procesu produkcyjnego, począwszy od zlecenia zamówienia, aż po jego realizację.