Strategia wprowadzania nowej oferty – szybko, elastycznie i dynamicznie – właśnie tak, jak nasze usługi

Jako klient OPEN MIND z pewnością znasz naszą wyjątkową obsługę i wsparcie, które sprawiają, że hyperMILL jest liczącym się rozwiązaniem CAD/CAM w branży. Aby utrzymać pozycję lidera w branży produkcyjnej, inwestujemy znaczne środki w badania i rozwój naszych produktów. Efektem tych starań jest powstanie zespołu programistów, którzy niestrudzenie wykonują swoją pracę za kulisami, aby nieustannie rozwijać naszą technologię i dostarczać naszym klientom coroczne aktualizacje produktów.

Od 2023 roku zmienimy sposób dostarczania aktualizacji, więc będzie można aktualizować hyperMILL, gdy tylko najnowsze aktualizacje staną się dostępne. Począwszy od hyperMILL 2023 co roku w grudniu będziemy udostępniać jedną nową wersję oprogramowania. Po takiej corocznej odsłonie użytkownik będzie otrzymywać aktualizację produktu (wcześniej dodatek Service Pack) co 6 tygodni. Taka elastyczna strategia tworzenia i publikowania nowego oprogramowania zapewnia, że Twoja firma będzie zawsze pracować z użyciem najnowszych wersji naszych produktów. Będziemy oczywiście dostarczać wyczerpujących informacji na temat nowych funkcji i aktualizacji w miarę ich udostępniania.

Funkcja tworzenia „ogólnych wzorców transformacji”

Ta funkcja wykorzystuje wybraną geometrię referencyjną i szuka tej samej geometrii we wszystkich innych modelach. Na tej podstawie tworzy ogólny wzorzec transformacji wraz z powiązanymi z nim ramkami. Funkcję tę można wykorzystać na wiele sposobów, na przykład w przypadku występowania wielu części składowych.

Korzyści: Proste tworzenie ogólnych wzorców transformacji.

Wytaczanie wsteczne 2,5D

Ta nowa strategia umożliwia wygodne i łatwe programowanie zadań w zakresie wytaczania wstecznego na maszynach o różnej kinematyce. Maszyna wirtualna wyświetla uchwyty narzędziowe i płytki, jak również narzędzia monolitowe w sposób „jeden do jednego”. Umożliwia też ich sprawdzenie pod kątem ewentualnych kolizji. Zapewnia to najwyższy poziom bezpieczeństwa dla tego rodzaju krytycznych procesów obróbczych.

Korzyści: Proste i niezawodne programowanie operacji wytaczania od tyłu.

5-osiowa obróbka detali o przekroju półokrągłym („half-pipe”)

Strategia ta zapewnia wygodne programowanie wysokiej jakości ścieżek narzędziowych dla elementów o przekroju półokrągłym („half-pipe”) i okrągłym. Interfejs użytkownika zaprojektowano tak, aby był łatwy w obsłudze i intuicyjny. Tryb obliczeniowy opisywanej strategii umożliwia szeroki zakres zastosowań i gwarantuje najlepszą możliwą jakość wyjściowych ścieżek narzędzia. Przykładowo ostre krawędzie podlegają dokładnemu odwzorowaniu, dzięki czemu również te obszary odznaczają się wysoką jakością obróbki i precyzyjnym wykończeniem powierzchni. Korzyści: Intuicyjna obsługa, wysoka jakość ścieżek narzędziowych, szeroki zakres zastosowań.

Optymalizator NC – Optymalizacja dodatkowych osi

Ręczne pozycjonowanie stałych osi obrotowych i osi równoległych zajmuje bardzo dużo czasu. W większości przypadków użytkownik może określić odpowiednie i bezkolizyjne rozwiązanie kinematyki maszyny dopiero po wykonaniu kilku testów. Teraz stałe osie obrotowe i osie równoległe można zoptymalizować za pomocą Optymalizatora NC, który automatycznie wyszukuje kinematycznie poprawne i bezkolizyjne rozwiązanie. Dotyczy to również maszyn z przekładnią Hirth. W rezultacie użytkownik nie będzie już tracił czasu na ręczne manipulowanie osiami.

Korzyści: Łatwiejsze programowanie.

Obsługa centrów frezarsko-tokarskich z systemem sterowania Siemens

HyperMILL VIRTUAL Machining obsługuje teraz frezarko-tokarki z kinematyką A/C. Oznacza to, że obie technologie są doskonale połączone w jednym środowisku operacyjnym, a użytkownik korzysta z maksymalnego bezpieczeństwa i możliwości kontroli procesu.

Korzyści: Zwiększone bezpieczeństwo, kontrola procesu i wydajność.

Oprogramowanie CAD: hyperCAD-S®

Nowe funkcje w wersji 2023: Oprogramowanie CAD: hyperCAD-S®

Zobacz również

Wykorzystanie technologii CNC z wsparciem oprogramowania CAM CAD do produkcji drewnianych elementów konstrukcyjnych
kalendarz

Wykorzystanie technologii CNC z wsparciem oprogramowania CAM CAD do produkcji drewnianych elementów konstrukcyjnych

Pogoń za konkurencją i konieczność szybkiego zaspokajania potrzeb rynku oraz optymalizacja kosztów wytwarzania wymuszają nowoczesne podejście do produkcji w każdej firmie.

Co nowego w hyperMILL 2024?
kalendarz

Co nowego w hyperMILL 2024?

hyperMILL® łączy teraz CAD i CAM pod jedną nazwą (zamiast hyperCAD®-S), konsolidując w ten sposób „CAD dla CAM” na przyszłość.

Zastosowanie oprogramowania CAD/CAM w tworzeniu materiałów stomatologicznych
kalendarz

Zastosowanie oprogramowania CAD/CAM w tworzeniu materiałów stomatologicznych

Dzięki oprogramowaniu CAD CAM można przede wszystkim przygotować bardzo precyzyjne modele elementów, a następnie przeprowadzać różne analizy i testy