Oprogramowaniu CAM hyperMILL

Poprawa wydajności oraz jakości wykonanych detali to główne zalety naszego oprogramowania. Potwierdzeniem niech jest wykonana forma do butelek. Wymagająca powierzchnia, wysoka jakość materiału i precyzyjny efekt końcowy.

Zapraszamy do zobaczenia, jak powstawał ten detal.

hyperMILL oferuje strategie i funkcje do produkcji wysokiej jakości butelek i form rozdmuchowych. Detal została wykonany przez naszego partnera Aura-Tools na maszynie Röders RXP 601 DSH z bloku aluminiowego.

Został on zaprogramowany dzięki nowej strategii „Radial Machining”, który tworzy ścieżki narzędzia ze stałym posuwem. Jest to obecnie możliwe również dla pionowych i wymagających powierzchni. Gwarantowana jest bezproblemowa obróbka z bardzo wysoką jakością powierzchni. Nowe wykrywanie podcięć automatycznie identyfikuje podcięcia i w razie potrzeby dokonuje odpowiednich korekt obróbkowych. Oznacza to, że obszary podcięcia można pomijać bez żadnego wysiłku, a generowanie dodatkowych powierzchni nie jest już konieczne.

Zobacz również

System wspomagania procesów konstruowania i wytwarzania
kalendarz

System wspomagania procesów konstruowania i wytwarzania

Systemy CAD/CAM znajdują zastosowanie już nie tylko w samych procesach produkcyjnych. Współczesne urządzenia sterowane numerycznie to już nie tylko frezarki, ale także sterowane numerycznie prasy, różnego typu wycinarki (wodne, laserowe), skanery laserowe, czy drukarki 3D.

Systemy CAD/CAM w projektowaniu pracy systemów technicznych
kalendarz

Systemy CAD/CAM w projektowaniu pracy systemów technicznych

Programy CAD/CAM odgrywają kluczową rolę w projektowaniu pracy systemów technicznych. Oprogramowanie tego typu zapewnia inżynierom i projektantom nieocenione wsparcie w […]

Narzędzia wspomagające proces przygotowania produkcji maszyn rolniczych
kalendarz

Narzędzia wspomagające proces przygotowania produkcji maszyn rolniczych

Współczesny rynek produkcji wymusza wykorzystanie nowoczesnych narzędzi wspomagania procesów projektowania, modelowania i przygotowania produkcji. Wynika to z potrzeby optymalizacji czasu i kosztów wytwarzania na każdym etapie procesu produkcyjnego, począwszy od zlecenia zamówienia, aż po jego realizację.