Oprogramowanie CAD hyperCAD-S Geometric Engine

Dzięki innowacyjności  oprogramowania CAD hyperCAD-S Geometric Engine programiści CAM maja możliwość korzystania z licznych funkcji programu, pomagających im w łatwy i szybki sposób rozwiązywać podstawowe zadania CAD.

Wszyscy programiści CAM mają wiedzę na temat standardowych zadań CAD dotyczącą usuwania, dodawania, wybierania, modyfikowania, wyświetlania i ukrywania ścian, punktów i krzywych. Użytkownicy oczekują najwyższej jakości wyników od utworzonych przez siebie powierzchni linijek, wypełnień i odsunięć. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w oprogramowaniu CAD hyperCAD-S Geometric Engine.

Program hyperCAD-S ma bardzo dużo do zaoferowania swoim użytkownikom, którzy korzystając z programu oczekują od niego najwyższej jakości wyników.

 

Funkcje CAD w oprogramowaniu CAD hyperCAD-S Geometric Engine dla programisty CAM

hyperCAD-S Geometric Engine nie korzysta z rozproszonych podmenu (umieszczanych w standardowych systemach projektowania), stosując centralnie umieszczone okna dialogowe z dużymi ikonami, które są przyjazne dla użytkownika.

Zastosowane inteligentne rozwiązania dotyczące selekcji i nowoczesne dowolnie określane funkcje filtrów w znaczny sposób upraszczają zastosowanie elementów geometrycznych do dalszego programowania. Po zaimportowaniu geometrii od razu można wprowadzać w nich zmiany.

Funkcje hyperCAD-S Geometric Engine

 • Błyskawiczne  przepływy pracy i procesy: Zastosowanie wielu funkcji pomaga przyspieszyć ewentualną naprawę zewnętrznych danych CAD. Zmiana obszarów geometrii jest łatwa i szybka.
 • Prostsze użytkowanie: praca z dużą ilością danych oraz wieloma przeróżnymi elementami CAD możliwa dzięki zastosowanych funkcjach nawigacji i wyboru.
 • Wizualizacja zmian: natychmiastowe porównanie geometrii pokazuje gdzie dokładnie zaszły zmiany w nowych wersjach komponentów klienta.

Organizowanie elementów w oprogramowaniu CAD hyperCAD-S Geometric Engine

Różne opcje wyboru:

 • Według właściwości, takich jak kolor i warstwa, oraz według znaczników, takich jak wymiary geometrii, dane importu i systemy importu
 • Dla płaszczyzn: styczna, ograniczona, współosiowa, współpłaszczyznowa, zaokrąglenia, fazowanie
 • Dla krzywych: wybór łańcucha „od … do”, minimalny kąt, łańcuch styczny, zatrzymanie na krzyżu
 • Na okno, lasso, łańcuch, okrągły lub łukowy, dla wszystkich lub tylko dla widocznych elementów

 

Organizowanie elementów w oprogramowaniu CAD hyperCAD-S Geometric Engine  Organizowanie elementów w oprogramowaniu CAD hyperCAD-S Geometric Engine  Organizowanie elementów w oprogramowaniu CAD hyperCAD-S Geometric Engine

Organizowanie elementów w oprogramowaniu CAD hyperCAD-S Geometric Engine  Organizowanie elementów w oprogramowaniu CAD hyperCAD-S Geometric Engine  Organizowanie elementów w oprogramowaniu CAD hyperCAD-S Geometric Engine

Dowiedz się jak wygląda wdrożenie oprogramowania hyperCAD-S Geometric Engine

Wiele płaszczyzn obróbki w hyperCAD-S Geometric Engine

Program umożliwia określenie dużej ilości płaszczyzn roboczych. Zapisanie ich w roboczych wersjach pomaga przeprowadzenie transformacji. Daną płaszczyznę w każdym momencie można przenieść do innych plików.

w oprogramowaniu cad hypercad-s możliwe jest zdefiniowanie wielu płaszczyzn roboczych oprogramowanie CAD hyperCAD-S Geometric Engine zaawansowany program do projektowania CNC

Przygotowanie do frezowania w hyperCAD-S Geometric Engine

Łatwo jest tworzyć często wymagane konstrukcje, przedłużenia, obróbki i ograniczniki w uporządkowany sposób. Dotyczy to również krzywych granicznych i prowadzących, a także innych pomocy konstrukcyjnych, płaszczyzn i układów osi. Otwory w powierzchniach płaskich i pochyłych można łatwo zamknąć za pomocą hyperCAD-S.

Praktyczne funkcje analizy hyperCAD-S Geometric Engine

Funkcje analizy pozwalają szybko i niezawodnie lokalizować obszary robocze i bardzo złożone geometrie. Umożliwia to natychmiastową ocenę jakości istniejącego komponentu i szybkie rozpoznanie problemów.

 

Funkcje analizy pozwalają szybko i niezawodnie lokalizować obszary robocze i bardzo złożone geometrie  Funkcje analizy pozwalają szybko i niezawodnie lokalizować obszary robocze i bardzo złożone geometrie  Funkcje analizy pozwalają szybko i niezawodnie lokalizować obszary robocze i bardzo złożone geometrie

Dlaczego warto wybrać oprogramowanie od CAM Technology

Ikona

Intuicyjny interfejs w j. polskim

Ikona

Możliwość przetestowania oprogramowania przez 3 miesiące

Ikona

Wieczysta licencja

Ikona

Roczne wsparcie techniczne

Ikona

Instalacja i wdrożenie oprogramowania u klienta

Dowiedz się jak wygląda wdrożenie oprogramowania hyperCAD-S Geometric Engine

Skontaktuj się z nami

  Zobacz dostępne rozwiązania

  oprogramowanie hyperCAD-S Geometric Engine

  Oprogramowanie hyperCAD-S Geometric Engine

  + dowiedz się więcej
  Oprogramowanie CAD hyperCAD-S Geometric Engine

  Oprogramowanie hyperCAD-S Solids

  + dowiedz się więcej
  oprogramowanie hyperCAD-S Mesh - moduł siatek

  Oprogramowanie hyperCAD-S Mesh

  + dowiedz się więcej
  oprogramowanie hyperCAD-S Deformation

  Oprogramowanie hyperCAD-S Deformation

  + dowiedz się więcej
  oprogramowanie hyperCAD-S elektrody

  Oprogramowanie hyperCAD-S CAD elektrody

  + dowiedz się więcej