Szkolenia CAD CAM
Strona główna / Szkolenia CAD CAM

SZKOLENIA CAD/CAM

Oferujemy Państwu pełen pakiet szkoleń z oprogramowania CAM hyperMILL oraz szkolenia z oprogramowania
CAD hyperCAD-S. Prowadzimy szkolenia stacjonarne w siedzibie naszej firmy jak i wyjazdowe zależnie od Państwa potrzeb.

Oprogramowanie CAM hyperMILL i CAD hyperCAD-S są na tyle przyjazne i intuicyjne, że każdy użytkownik po obejrzeniu ogólnych filmów instruktażowych jest w stanie projektować i wykonywać obróbkę. Jednak aby w pełni wykorzystać możliwości oferowanych przez CAM Technology rozwiązań rekomendujemy udział w szkoleniach, dzięki którym użytkownik będzie mógł w pełni wykorzystać możliwości jakie daje oprogramowanie.

Content image

Wszystkie szkolenia prowadzone przez nasz zespół inżynierów są szkoleniami w 100% praktycznymi. Dostosowujemy program oraz przebieg do Państwa indywidualnych potrzeb niejednokrotnie wykorzystując podczas szkolenia Państwa przykłady.

Prezentacje oraz szkolenia z oferowanych rozwiązań prowadzimy także cyklicznie organizując i uczestnicząc w szkoleniach tematycznych CAD CAM naszych partnerów. Cyklicznie współorganizujemy szkolenia tematyczne w Centru Produktywności firmy Snadvik w Katowicach. Uczestniczmy także w spotkaniach i szkoleniach naszych pratnerów: firmy Mazak, DMG MORI, Emuge Franken i wielu innych producentów maszyn i narzędzi do obróbki CNC.

Zadzwoń
338221067