h

Wdrożenia oprogramowania CAM hyperMILL w Twojej firmie

Kluczem do prawidłowego funkcjonowania oprogramowania CAM hyperMILL jest jego integracja wraz z obrabiarka sterowaną numerycznie CNC. Poza dogłębnym przeszkoleniem pracowników z obsługi programu zapewniamy konfigurację oraz wdrożenie postprocesorów u klienta. 
Sam proces zamówienia postprocesora poprzedzony jest wykonaniem modelu maszyny, który dostarcza nam klient w takie elementy jak kinematyka czy zakresy przejazdów poszczególnych osi. Model ten wykonywany jest z bardzo dużą starannością oraz dokładnością tak aby zminimalizować możliwość kolizji. 
Zarówno element składowe wirtualnego modelu maszyny, jak i kinematyka czy same zakresy muszą odpowiadać rzeczywistej maszynie, która posiada klient. Postprocesor łączony jest bezpośrednio z modelem co umożliwia symulację rzeczywistych ruchów maszyny w wirtualnym środowisku. 
Każdy z naszych postprocesorów wdrażany jest indywidualnie u klienta przez zespół za to odpowiedzialny. Nasze postprocesory konfigurowane są bezpośrednio podczas wdrożenia, gdzie staramy się spełnić wymagania każdego klienta. 
Priorytetem jest dla nas zadowolenie klienta z generowanego kodu NC oraz prawidłowe skomunikowanie środowiska CAM hyperMILL z każdego rodzaju sterowaniem maszyny numerycznej CNC.

 

Ikona

Wieczysta licencja na zakupione oprogramowanie CAD/CAM

Ikona

Instalacja oprogramowania CAD/CAM u klienta

Ikona

Dostosowanie i testowanie oprogramowania CAD/CAM na maszynach klienta

Ikona

Dostosowanie postprocesora do indywidualnych potrzeb klienta

Umów się na wdrożenie oprogramowania hyperMILL

Każdy zakupiony postprocesor jest indywidualnie testowany na maszynie klienta, przez dział techniczny CAM Technology.

Sprawdzany jest układ kinematyczny, zgodność cykli generowanych przez postprocesor z cyklami sterowania maszyny, oraz jeżeli istnieje taka potrzeba postprocesor jest dostosowywany do indywidualnych wymagań klienta. Postprocesor to kluczowy element szczególnie w przypadku maszyn wieloosiowych, z tego też powodu firma CAM Technology dokłada wszelkich starań, aby wdrożenie było wykonane drobiazgowo.

Co mówią o nas klienci?

Ikona komentarza

Nasza firma wykorzystuje oferowane przez firmę CAM Technology oprogramowanie CAM hyperMILL jako podstawowe narzędzie służące do tworzenia technologii i programów obróbczych na wszystkie obrabiarki numeryczne. Możliwości jakie daje rozwiązanie CAM, pozwalają nam bardzo szybko i pewnie wykonywać realizowane przez nas specjalistyczne usługi inżynierskie.

NEO-TEC

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Ikona komentarza

Z całą pewnością, możemy polecić firmę CAM Technology Sp. z o.o. jako rzetelny partner biznesowy, świadczący usługi w zakresie dostarczania rozwiązań inżynierskich jak i pełniących suport w tematach związanych z obróbką skrawaniem.

METALOPOL

Węgierska-Górka

Ikona komentarza

Możemy z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że nawiązanie współpracy z firmą CAM Technology i wdrożenie oferowanego przez nią rozwiązania hyperMILL, było prawidłowym wyborem, które pozwoliło naszej firmie w pełni wykorzystać możliwości produkcyjne.

IMEX

Obróbka Numeryczna CNC

Ikona komentarza

Firma CAM Technology przekonała nas do swojego rozwiązania poprzez przeprowadzenie optymalizacji czasu obróbki symultanicznej 5-cio osiowej z zastosowaniem innowacyjnych strategii dostępnych w oprogramowaniu hyperMILL, na powierzonym przez nas detalu, co pozwoliło na kilkukrotne skrócenie czasu maszynowego z jednoczesnym poprawieniem jakości powierzchni.

HYDROMECHANIKA

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Ikona komentarza

Z całą pewnością możemy stwierdzić, że firma CAM Technology, jest w pełni godnym polecenia partnerem biznesowym, świadczącym usługi techniczne na najwyższym poziomie a oferowane przez nich rozwiązanie CAM hyperMILL, jest produktem najwyższej jakości, które wyznacza trendy w dziedzinie programowania obrabiarek numerycznych.

ANGA

Uszczelnienia Mechaniczne Sp. z o.o.

Najczęściej zadawane pytania

Po zakupie licencji wraz postprocesorem, pojawiamy się u klienta osobiście konfigurujemy postprocesory i wdrażamy pod konkretne maszyny jakie posiada klient.

Otrzyma od nas dostęp do Portalu Klienta na którym znajdują się materiały szkoleniowe w formie Video, nowości z wychodzących wersji oprogramowania, instrukcje w plikach PDF.

Licencja jest wieczysta, dystrybuowana za pomocą kluczyka WIBU, możliwość licencji sieciowej oraz stacjonarnej.

Tak, w zależności od zakupionego pakietu zmienia się ilość dni szkoleń.
Szkolenie podstawowe 3 dni: obróbka 3-osiowa,
Szkolenie zaawansowane 2 dni: obróbka 5-osiowa, toczenie.

Klient przy zakupie licencji w cenie dostaje roczną opiekę „maintenance” na zakupioną licencję, która obejmuje wszelkie aktualizację oraz priorytetowość w przypadku pojawienia się problemów.

Skontaktuj się z nami