Dokonaj tego co wydaje się niemożliwe

Zwiększ konkurencyjność swojej firmy

Przemysł 4.0 z CAM Technology

Wyłączny partner OPENMIND w Polsce

Inni widzą problemy, my dostrzegamy nowe możliwości

Strona główna/O nas

Firma to ludzie. Profesjonalna firma to zespół profesjonalistów.

 

CAM Technology Sp. z o.o. to jedyna w Polsce firma, zajmująca się oferowaniem i wdrażaniem rozwiązania CAD/CAM hyperMILL.

zdjęcie o nas

Wieloletnie doświadczenie założycieli firmy, pozwala rozwijać przedsiębiorstwo w jasno określonym kierunku. Kompleksowa działalność firmy opiera się na czterech podstawowych filarach:

  • Analiza potrzeb
  • Optymalizacja
  • Wdrożenie
  • Wsparcie techniczne

Nieocenionym atutem CAM Technology jest fakt, że firma ukierunkowana jest tylko i wyłącznie pod kontem wytwarzania poprzez obróbkę skrawaniem a w swojej ofercie CAD/CAM posiada tylko i wyłącznie produkty powiązane z oprogramowaniem hyperMILL.

Takie podejście pozwala skupić się na samorealizacji w kwestii tylko jednej grupy produktowej, co oczywiście przekłada się na jakość obsługi serwisowej oraz wsparcia technicznego w realizowanych przez klientów projektach.

Jako firma specjalizujemy się również w wykonywaniu technologii dla skomplikowanych projektów z zastosowaniem innowacyjnych strategii i podejścia obróbczego, dlatego niejednokrotnie zgłaszają się do nas klienci, który decydują się na nawiązanie z nami współpracy i wdrożenie oferowanych przez nas produktów pod konkretne projekty i skomplikowane detal, gdzie jesteśmy w stanie pokazać realne możliwości oferowanego oprogramowania oraz nasze możliwości jako firma wykonawcza

Współpracujemy z firmami o szeroko pojętym wachlarzu zakresu działalności od produkcji detali wielkogabarytowych aż po implanty i elementy medyczne. W bazie naszych klientów posiadamy firmy, które nasze rozwiązanie wykorzystują od obróbek 2,5D aż do płynnych 5-ciu osi, a specjalizowane pakiety do produkcji, łopatek, kanałów czy wirników, wykorzystują firmy, które są liderami w tego typu obróbkach w Polsce i na świecie.

Jako firma, możemy się pochwalić dziesiątkami zoptymalizowanych projektów, setkami wdrożeń i tysiącami przeszkolonych kursantów w nowoczesnym centrum szkoleniowym, co świadczyć może o tempie rozwoju znajomości marki i zadowoleniu klienta.

Ciągły rozwój firmy, spowodowany jest również pasją naszej załogi. W CAM Technology nikt nie znalazł się przypadkiem, każda osoba odpowiedzialna czy to za działania handlowe, czy prace techniczne wierzy że oferowane przez niego rozwiązanie jest najlepszym w swojej klasie a podejście do pracy traktowane jest z zapałem a nie przymusem.

Poznaj nasz zespół

CAM TECHNOLOGY

  • Współpraca

    Współpracujemy z:

  • Zadzwoń
    338221067