Integracje CAD dla oprogramowania hyperMILL CAM

hyperMILL jest zawsze używany w połączeniu z wydajnym systemem CAD. W zależności od wymagań klienta, może to być SOLIDWORKS lub Autodesk Inventor. Integracje CAD z OPEN MIND pozwalają na tworzenie programów CNC bezpośrednio w oprogramowaniu CAD.

Jakie są zalety oprogramowania CAM, gdy jest ono zintegrowane z systemem CAD?

Programiści CAM mogą pracować w znanym im środowisku programistycznym. Ciągły przepływ pracy pozwala na uniknięcie błędów. Jednocześnie zmniejszają się koszty szkoleń, ponieważ użytkownicy nie muszą odnajdować się w zupełnie nowym interfejsie użytkownika. Okres szkolenia jest znacznie skrócony, a programiści NC mogą pracować szybciej i bardziej produktywnie. Ogólnie rzecz biorąc, obciążenie użytkownika CAM jest zredukowane, ponieważ obróbka NC nie wymaga skomplikowanego importu, eksportu lub tłumaczenia plików modeli. W rezultacie, jest mniej danych do zarządzania.

Zdjęcie w prawej kolumnie

Jakie korzyści daje integracja CAD?

Pomarańczowy checkbox

Zintegrowane oprogramowanie CAM dla SOLIDWORKS i Autodesk® Inventor

OPEN MIND oferuje zintegrowane rozwiązania CAM dla wiodących rozwiązań CAD, takich jak SOLIDWORKS lub Autodesk® Inventor® , dzięki czemu programiści CAM mogą pracować w znanym środowisku. hyperMILL dla SOLIDWORKS i hyperMILL dla Autodesk® Inventor® zapewniają wyjątkową wydajność i umożliwiają wszystkim użytkownikom osiągnięcie wysokiej jakości wyników przy odpowiedniej integracji z CAD. Pełna integracja, prosta obsługa i szybkie procesy programowe sprawiają, że produkcja staje się bardziej efektywna.

Pomarańczowy checkbox

Proste i bezproblemowe przetwarzanie danych konstrukcyjnych przez programistę NC

Zintegrowane z CAD oprogramowanie hyperMILL CAM pozwala na proste i bezproblemowe przetwarzanie danych konstrukcyjnych przez programistę NC. 64-bitowa technologia wielordzeniowa zastosowana w rozwiązaniach CAM, pozwala na realizację ścieżek narzędziowych dla najbardziej skomplikowanych operacji obróbczych w najkrótszym możliwym czasie. Potężne programy NC pomagają firmom szybciej osiągnąć swój cel, usprawniając produkcję części precyzyjnych. Jest to kluczowy czynnik sukcesu dla całego procesu produkcyjnego.

Pomarańczowy checkbox

Program CAD  dla programistów CAM

Oferuje jeszcze jedną integrację CAD: hyperMILL dla hyperCAD-S. Dostępne na rynku systemy CAD są zazwyczaj projektowane specjalnie dla głównej grupy użytkowników – projektantów lub inżynierów. Programiści CAM bardzo różnie pracują z oprogramowaniem CAD i potrzebują innych funkcji, które pozwolą im przygotować modele CAD w najlepszy możliwy sposób do efektywnego programowania CAM. Dzięki oprogramowaniu CAD hyperMILL, które zostało zaprojektowane i opracowane. Jest ono doskonale zaprojektowane, aby spełnić specjalne wymagania stawiane programom CAD przez programistów CAM.

Dowiedz się jak zintegrować CAD z oprogramowaniem CAM

Zobacz dostępne rozwiązania

CAM Technology przemysł 4.0

Integracja CAD dla Autodesk Inventor

+ dowiedz się więcej
CAM Technology przemysł 4.0

Integracja CAD dla SOLIDWORKS

+ dowiedz się więcej

Dowiedz się jak zintegrować CAD z oprogramowaniem CAM

Skontaktuj się z nami