Integracje CAD dla oprogramowania hyperMILL CAM

hyperMILL jest zawsze używany w połączeniu z wydajnym systemem CAD. W zależności od wymagań klienta, może to być hyperCAD-S, SOLIDWORKS lub Autodesk Inventor. Integracje CAD z OPEN MIND pozwalają na tworzenie programów CNC bezpośrednio w oprogramowaniu CAD.

Jakie są zalety oprogramowania CAM, gdy jest ono zintegrowane z systemem CAD?

Programiści CAM mogą pracować w znanym im środowisku programistycznym. Ciągły przepływ pracy pozwala na uniknięcie błędów. Jednocześnie zmniejszają się koszty szkoleń, ponieważ użytkownicy nie muszą odnajdować się w zupełnie nowym interfejsie użytkownika. Okres szkolenia jest znacznie skrócony, a programiści NC mogą pracować szybciej i bardziej produktywnie. Ogólnie rzecz biorąc, obciążenie użytkownika CAM jest zredukowane, ponieważ obróbka NC nie wymaga skomplikowanego importu, eksportu lub tłumaczenia plików modeli. W rezultacie, jest mniej danych do zarządzania.

Jakie korzyści daje integracja CAD?

Zintegrowane oprogramowanie CAM dla SOLIDWORKS, hyperCAD-S i Autodesk® Inventor

OPEN MIND oferuje zintegrowane rozwiązania CAM dla wiodących rozwiązań CAD, takich jak SOLIDWORKS lub Autodesk® Inventor® , dzięki czemu programiści CAM mogą pracować w znanym środowisku. hyperMILL dla SOLIDWORKS i hyperMILL dla Autodesk® Inventor® zapewniają wyjątkową wydajność i umożliwiają wszystkim użytkownikom osiągnięcie wysokiej jakości wyników przy odpowiedniej integracji z CAD. Pełna integracja, prosta obsługa i szybkie procesy programowe sprawiają, że produkcja staje się bardziej efektywna.

Proste i bezproblemowe przetwarzanie danych konstrukcyjnych przez programistę NC

Zintegrowane z CAD oprogramowanie hyperMILL CAM pozwala na proste i bezproblemowe przetwarzanie danych konstrukcyjnych przez programistę NC. 64-bitowa technologia wielordzeniowa zastosowana w rozwiązaniach CAM, pozwala na realizację ścieżek narzędziowych dla najbardziej skomplikowanych operacji obróbczych w najkrótszym możliwym czasie. Potężne programy NC pomagają firmom szybciej osiągnąć swój cel, usprawniając produkcję części precyzyjnych. Jest to kluczowy czynnik sukcesu dla całego procesu produkcyjnego.

Program CAD hyperCAD-S dla programistów CAM

Oferuje jeszcze jedną integrację CAD: hyperMILL dla hyperCAD-S. Dostępne na rynku systemy CAD są zazwyczaj projektowane specjalnie dla głównej grupy użytkowników – projektantów lub inżynierów. Programiści CAM bardzo różnie pracują z oprogramowaniem CAD i potrzebują innych funkcji, które pozwolą im przygotować modele CAD w najlepszy możliwy sposób do efektywnego programowania CAM. Dzięki oprogramowaniu CAD hyperCAD-S, które zostało zaprojektowane i opracowane. Jest ono doskonale zaprojektowane, aby spełnić specjalne wymagania stawiane programom CAD przez programistów CAM.

Dowiedz się jak zintegrować CAD z oprogramowaniem CAM

Zobacz dostępne rozwiązania

oprogramowanie CAM 2D

Integracja CAD dla hyperCAD-S

+ dowiedz się więcej
CAM Technology przemysł 4.0

Integracja CAD dla Autodesk Inventor

+ dowiedz się więcej
CAM Technology przemysł 4.0

Integracja CAD dla SOLIDWORKS

+ dowiedz się więcej

Dowiedz się jak zintegrować CAD z oprogramowaniem CAM

Skontaktuj się z nami