Oprogramowanie hyperMILL CAM dla Autodesk® Inventor®

Oprogramowanie CAD Autodesk® Inventor® i hyperMILL for Autodesk® Inventor® – program CAM oferuje potężną integrację CAD – te dwa elementy tworzą idealny zespół, jeśli chodzi o znaczne przyspieszenie procesów projektowania i produkcji.

Autodesk® jest jednym z wiodących na świecie dostawców oprogramowania do projektowania, budowy, planowania w 3D. Autodesk® Inventor® jest jedną z najczęściej używanych aplikacji CAD do projektowania, wizualizacji i symulacji produktów na początku procesu produkcyjnego.

hyperMILL for Autodesk® Inventor® zapewnia użytkownikom potężny program CAM, który pozwala im na programowanie niezależnie od maszyny i sterownika. Użytkownik CAM kontynuuje pracę w znanym mu środowisku CAD, co zmniejsza ilość wymaganych szkoleń i pomaga zapobiegać błędom operatora. Autodesk® posiada certyfikat hyperMILL dla programu Inventor®, co oznacza, że hyperMILL spełnia najwyższe wymagania w zakresie integracji, niezawodności i łatwości obsługi.

 

Certyfikat dla Autodesk Inventor 2022

Autodesk posiada certyfikat hiperMILL do użytku z Autodesk® Inventor® 2022. hyperMILL do użytku z Autodesk® Inventor® spełnia kryteria certyfikacji Autodesk i tym samym gwarantuje najwyższy poziom jakości, interoperacyjności i kompatybilności. Rygorystyczne wytyczne zapewniają bezproblemową wymianę danych między Autodesk® Inventor® a hyperMILL.

Jakie daje korzyści?

 • Bezpośrednia integracja hiperMILL w programie Inventor, tzw. integracja jednookienna. Użytkownik nie musi opuszczać programu Autodesk Inventor do programowania CAM.
 • Jedna baza danych: jeden plik dla danych CAD i CAM
 • Zaufany interfejs użytkownika o znajomym wyglądzie i odczuciu. Łatwy do nauki i szybki dostęp do funkcji CAD
 • Potężne strategie CAM dla każdego wymagania
 • Wiodąca na świecie technologia 5-osiowa
 • Certyfikowany partner

Jesteś zainteresowany integracją CAD dla Autodesk Inventor?

Integracja CAD dla Autodesk® Inventor®

hyperMILL for Autodesk® Inventor® zapewnia użytkownikom potężny program CAM, który pozwala im na programowanie niezależnie od maszyny i sterownika.

Interfejs

Dzięki integracji z CAD, produkt CAM nabiera ‘look and feel’ interfejsu CAD. Pełnowymiarowa integracja zapewnia wszystkie strategie frezowania 2.5D, 3D, HSC/HPC i 5-osiowego, jak również toczenie. Użytkownik nie musi opuszczać znanego mu środowiska. hyperMILL jest wygodnie dostępny poprzez zakładkę. Użytkownik może w każdej chwili swobodnie przełączać się pomiędzy systemami CAD i CAM.

Jedna baza danych

Ciągłe procesy ze znormalizowanymi modelami danych gwarantują bezpieczeństwo i przejrzystość w całym procesie produkcji, od projektowania i programowania aż do etapu symulacji. Zapobiega to problemom z importem danych, jak również błędom odczytu/zapisu.

Wykorzystanie cech geometrycznych

Technologia funkcji udostępniana przez hyperMILL umożliwia wykorzystanie informacji o geometrii dostępnych w programie Autodesk® Inventor® do programowania CAM. Na przykład, automatyczne rozpoznawanie cech identyfikuje otwory i kieszenie w modelach bryłowych i czołowych. Ponadto strategie obróbki i narzędzia mogą być połączone z funkcjami w makrach technologicznych i zapisane w technologicznej bazie danych.

Dlaczego warto wybrać oprogramowanie od CAM Technology

Ikona

Wieczysta licencja

Ikona

Intuicyjny interfejs w j. polskim

Ikona

Roczne wsparcie techniczne

Ikona

Możliwość przetestowania oprogramowania przez 3 miesiące

Ikona

Instalacja i wdrożenie oprogramowania u klienta

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o integracji CAD dla Autodesk Inventor

Skontaktuj się z nami

  Zobacz dostępne rozwiązania

  oprogramowanie CAM 2D

  Integracja CAD dla hyperCAD-S

  + dowiedz się więcej
  CAM Technology przemysł 4.0

  Integracja CAD dla Autodesk Inventor

  + dowiedz się więcej
  CAM Technology przemysł 4.0

  Integracja CAD dla SOLIDWORKS

  + dowiedz się więcej