SOLIDWORKS 3D CAD i hyperMILL dla SOLIDWORKS

SOLIDWORKS 3D CAD i hyperMILL dla SOLIDWORKS – program CAM jako potężna integracja CAD, która wspólnie przyspiesza procesy projektowania i produkcji. Dzięki temu produkty szybciej trafiają na rynek.

Od deski kreślarskiej do projektu wspomaganego komputerowo: Program CAD do wspomagania projektowania i dokumentacji jest ugruntowanym standardem w nowoczesnej produkcji. Rozwiązania 3D CAD firmy SOLIDWORKS oferują wydajne funkcje projektowe, które pomagają użytkownikom osiągnąć wysoki poziom wydajności. Przedsiębiorstwa ze wszystkich branż korzystają z szybszego rozwoju produktu, niższych kosztów produkcji oraz lepszej jakości i niezawodności produktu.

 

 

certyfikat hyperMILL dla SOLIDWORKS

Dassault Systèmes posiada certyfikat hyperMILL dla SOLIDWORKS jako produkt “złoty”. Jest to dowód na doskonałą integrację, jakość i interoperacyjność programu. Interfejs użytkownika hyperMILL jest w pełni zintegrowany z SOLIDWORKS, a dane CAM są asocjatywnie połączone z danymi geometrycznymi SOLIDWORKS.

Jakie daje korzyści?

 • Bezpośrednia integracja hyperMILL w SOLIDWORKS, tzw. integracja jednookienna. Użytkownik nie musi już opuszczać SOLIDWORKS w celu programowania CAM.
 • Jedna baza danych: wygodne programowanie na parametrycznych i asocjacyjnych danych modelu SOLIDWORKS
 • Zaufany interfejs użytkownika o znajomym wyglądzie i odczuciu. Łatwy do nauki z szybkim dostępem do funkcji CAD
 • Możliwa jest praca w trybie pojedynczej części i w trybie montażu
 • Potężne strategie CAM dla każdego wymagania
 • Wiodąca na świecie technologia 5-osiowa
 • Certyfikowany złoty partner od 2006 r.

Jesteś zainteresowany integracją CAD dla SOLIDWORKS?

Oprogramowanie hyperMILL CAM dla SOLIDWORKS

Od deski kreślarskiej do projektu wspomaganego komputerowo: Program CAD do wspomagania projektowania i dokumentacji jest ugruntowanym standardem w nowoczesnej produkcji.

Możliwa jest praca w trybie pojedynczej części i w trybie montażu

hyperMILL dla SOLIDWORKS pozwala użytkownikowi na pracę zarówno w trybie pojedynczej części jak i w trybie montażu. Zaciski i uchwyty są brane pod uwagę podczas kontroli kolizji, a dane hyperMILL są zapisywane razem z odpowiednią grupą obróbki.

Wykorzystanie cech geometrycznych

Technologia cech zapewniona przez hyperMILL pozwala na wykorzystanie geometrii z systemu CAD do programowania CAM. Na przykład, otwory, gwinty i kieszenie mogą być wykrywane na modelach bryłowych i czołowych dzięki automatycznemu rozpoznawaniu cech. Ponadto, strategie obróbki i narzędzia mogą być łączone z funkcjami w makrach technologicznych i zapisywane w technologicznej bazie danych.

Strategie CAM dla każdego wymogu

Od frezowania 2,5D, 3D, HSC/HPC i 5-osiowego do toczenia frezów: oprogramowanie hyperMILL CAM ma do dyspozycji szeroki zakres strategii CAM.

Jedna baza danych

Integracja ułatwia prowadzenie ciągłych procesów za pomocą jednej bazy danych. Zarówno systemy CAD jak i CAM mają dostęp do tego samego modelu danych. Zapobiega to problemom z importem danych, jak również błędom odczytu/zapisu.

Dlaczego warto wybrać oprogramowanie od CAM Technology

Wieczysta licencja

Intuicyjny interfejs w j. polskim

Roczne wsparcie techniczne

Możliwość przetestowania oprogramowania przez 3 miesiące

Instalacja i wdrożenie oprogramowania u klienta

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o integracji CAD dla SOLIDWORKS

Skontaktuj się z nami

  Zobacz dostępne rozwiązania

  oprogramowanie CAM 2D

  Integracja CAD dla hyperCAD-S

  + dowiedz się więcej
  CAM Technology przemysł 4.0

  Integracja CAD dla Autodesk Inventor

  + dowiedz się więcej
  CAM Technology przemysł 4.0

  Integracja CAD dla SOLIDWORKS

  + dowiedz się więcej