Integracja CAD dla hyperMILL

Oprogramowanie CAD w hyperMILL jest w pełni zaprojektowane, aby spełnić wymagania programistów CAM. To czysty „CAD dla CAM”.

Programiści CAM używają systemów CAD inaczej niż większość inżynierów i projektantów. Tradycyjne zadania CAD dla programistów CAM obejmują: wybieranie, dodawanie, usuwanie, modyfikowanie, pokazywanie i ukrywanie punktów, krzywych i powierzchni. Innym zadaniem jest tworzenie zaślepień otworów, wypełnienia i przesunięcia powierzchni, które muszą zawsze spełniać najwyższe standardy jakości.

Firma OPEN MIND opracowała funkcje CAD, które są idealnie dostosowane do jej oprogramowania hyperMILL CAM. CAD hyperMILL jest w pełni skoncentrowany na specyficznych potrzebach programistów CAM

Przełomowa integracja CAD/CAM

hyperCAD-S imponuje bardzo uproszczonym interfejsem użytkownika i wszechstronnym pakietem interfejsów. Konsekwentnie wdrażana technologia 64-bitowa oraz potężne jądro CAD pozwalają na błyskawiczne przejście do obszaru CAM. Bezpośredni dostęp do wszystkich funkcji CAD ma zauważalny wpływ na ogólną wydajność systemu CAD/CAM.

Ta przełomowa integracja CAD/CAM umożliwia bardziej wydajne procesy CAD i nieograniczone programowanie CAM. Oprogramowanie hyperMILL CAM czerpie korzyści bezpośrednio z programu CAD hyperMILL i jego bezprecedensowego zakresu funkcjonalnego. Dzięki temu programiści hyperMILL mogą w pełni wykorzystać swoje maszyny i zaoszczędzić czas w procesie.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o integracji CAD dla hyperMILL?

Konfigurowalne funkcje filtrów hyperMILL

CAD hyperMILL został zaprojektowany dla systemu Windows. Nowa baza danych oferuje inteligentne zarządzanie elementami. Oprócz znanych filtrów, takich jak dla warstw i kolorów, możliwe jest również filtrowanie według właściwości geometrycznych, systemowych i zdefiniowanych przez użytkownika.

Oprócz znanych właściwości, takich jak warstwa i kolor, najbardziej popularne właściwości geometryczne i systemowe są dostępne jako filtry zdefiniowane przez użytkownika. Elementy graficzne mogą być łączone za pomocą tagów, podobnie jak słowa kluczowe. Dzięki temu można łatwo filtrować wszystkie informacje dotyczące modelu CAD.

Import i eksport danych

Import

 • Standard: IGES, STEP, STL, DXF and DWG, Parasolid, point cloud
 • Direct: hyperMILL files, Catia V4 and V5, Autodesk® Inventor®, Siemens NX and JT, SOLIDWORKS, PTC Creo
 • On demand: Catia V4 and V5

Export

 • IGES, STEP, STL and point cloud

Dlaczego warto wybrać oprogramowanie od CAM Technology

Ikona

Wieczysta licencja

Ikona

Intuicyjny interfejs w j. polskim

Ikona

Roczne wsparcie techniczne

Ikona

Możliwość przetestowania oprogramowania przez 3 miesiące

Ikona

Instalacja i wdrożenie oprogramowania u klienta

Jesteś zainteresowany integracją CAD dla hyperMILL

Skontaktuj się z nami

  Zobacz dostępne rozwiązania

  oprogramowanie CAM 2D

  Integracja CAD dla hyperMILL

  + dowiedz się więcej
  CAM Technology przemysł 4.0

  Integracja CAD dla Autodesk Inventor

  + dowiedz się więcej
  CAM Technology przemysł 4.0

  Integracja CAD dla SOLIDWORKS

  + dowiedz się więcej